هجوم مردم برای ثبت نام خودرو سایپا / سایت مختل شد

کوییک اس بهتر است یا ساینا اس؟ + قیمت اسفند-کاماپرس
ژیوار

براساس اطلاعیه شرکت سایپا پیش‌فروش 3 محصول سایپا ویژه عید قربان از ساعت 10 صبح روز امروز آغاز شد. هجوم متقاضیان به درگاه گروه خودروسازی سایپا برای ثبت نام به قدری بوده که با اختلال مواجه شد است.

به گزارش کاماپرس،طبق اطلاعی گروه سایپا متقاضیان باید برای برای ثبت نام ساینا اس 170 میلیون تومان، برای کوئیک اس 187 میلیون تومان و برای سهند اس 231 میلیون تومان پیش‌پرداخت کنند. مابه التفاوت مبلغ پرداختی در زمان تحویل سه خودرو که از هفته سوم دی ماه تا اسفند 1403 خواهد بود، واریز می‌شود.

مهلت ثبت‌نام تا زمان تکمیل ظرفیت است. به همین دلیل تعداد زیادی از متقاضیان از همان ساعت 10 صبح برای ثبت نام مراجعه کردند. این موضع منجر شد همه آنها نتوانند ثبت‌نام کنند و فعلا سایت با اختلال و کندی مواجه است.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

در حال حاضر شرکت سایپا هنوز اعلام نکرده که در این دوره چه تعداد از این خودروها و با چه قیمتی عرضه خواهند شد. به عبارت دیگر در اطلاعیه تاکید شده که قیمت برای خریداران بر مبنای قیمت روز اصلاح خواهد‌شد.

شرکت سایپا در اطلاعی دیگری از متقاضیان خواست تا در حین فرایند ثبت‌نام صبور باشند. همچنین ب دلیل کندی تا پایان فرآیند ثبت‌نام مراحل را در مدت طولانی تری طی کنند.

در این طرح پیش فروش خودرو ساینا S با استاندارد ۸۵گانه و کوییک GX-L با ترمز ESC  ویژه سه گروه متقاضیان عادی، طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و  طرح جایگزینی خودروهای فرسوده است. مچنین در ایت طرح خودروی سهند S صرفا برای طرح عادی عرضه می‌شود.

در این طرح فروش صرفاً محدودیت هر کدملی و نداشتن بیش از یک خودرو اعمال شده است. به طوری که متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال که بیش از ۵ سال از زمان خرید آن نگذشت امکان ثبت نام ندارند.

انتهای پیام

نهال گشت
آژانس هرمس 724
روکش مارال
تهران آهن
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز