نمادهای بورسی گروه لیزینگ در یکسال گذشته چه عملکردی داشتند؟

تورهای مسافرتی لحظه آخر

بررسی بازدهی نمادهای بورسی گروه لیزینگ حکایت از این دارد که در یک سال گذشته برخی نمادها مانند ولبهمن 63 درصد رشد و برخی مانند ولساپا 10 درصد افت داشته‌ است.

به گزارش کاماپرس، بازار سهام بعد از یک هفته افت شدید در هفته جاری کمی متعادل‌تر شد. این موضوع نشان می‌دهد که بازار سهام با وجود ارزندگی همچنان ریسک‌های خاص خود را دارد. از این رو سرمایه‌گذاران برای انتخاب سهام باید با دقت بیشتری نمادهای بورسی را تحلیل بنیادی و تکنیکال کنند. در این گزارش به وضعیت بازدهی نمادهای گروه لیزینگ پرداخته شده‌است.

پیش بینی وضعیت بورس در سال آینده-کاماپرس

بیشتر بخوانید:

نماد ولساپا

لیزینگ رایان سایپا با نماد ولساپا در سه ماهه گذشته افتی 4 درصدی داشته‌است. همچنین در یک سال گذشته 34 درصد ارزش سهام آن کم شده‌است. این شرکت نسبت به اوج قیمت خود در سال 1402 تاکنون حدود 49 درصد کاهش ارزش داشت. همچنین نسبت به اوج قیمت خود در سال 99 حدود 75 درصد کاهش ارزش را تجربه کرد. از نظر دلاری نیز این سهام نسبت به بالاترین قیمت خود در چند سال گذشته افتی 92 درصدی ثبت کرده‌است.

نماد ولبهمن

لیزینگ بهمن با نماد ولبهمن در سه ماهه گذشته افتی 18 درصدی داشت. همچنین در یک سال گذشته 15 درصد ارزش سهام آن کاسته شده‌است. این شرکت نسبت به اوج قیمت خود در سال 1402 تاکنون حدود 47 درصد کاهش ارزش داشته است. همچنین نسبت به اوج قیمت خود در سال 99 حدود 27 درصد ارزشش رشد داشت. از نظر دلاری نیز این سهام نسبت به بالاترین قیمت خود در چند سال گذشته افتی 51 درصدی تجربه کرده‌است.

نماد ولملت

واسپاری ملت با نماد ولملت در سه ماهه گذشته افتی 28 درصدی کرد. همچنین در یک سال گذشته 39 درصد ارزش سهام آن بهبود یافته‌است. این شرکت نسبت به اوج قیمت خود در سال 1402 تاکنون حدود 25 درصد کاهش ارزش داشت. همچنین نسبت به اوج قیمت خود در سال 99 حدود 45 درصد کاهش ارزش را تجربه کرد. از نظر دلاری نیز این سهام نسبت به بالاترین قیمت خود در چند سال گذشته افتی 79 درصدی ثبت کرده‌است.

نماد ولپارس

لیزینگ پارسیان با نماد ولپارس در سه ماهه گذشته رشدی 18 درصدی داشته‌است. همچنین در یک سال گذشته 58 درصد ارزش سهام آن رشد کرد. این شرکت نسبت به اوج قیمت خود در سال 1402 تاکنون حدود 13 درصد کاهش ارزش داشت. همچنین نسبت به اوج قیمت خود در سال 99 حدود 26 درصد ارزشش رشد کرد. از نظر دلاری نیز این سهام نسبت به بالاترین قیمت خود در چند سال گذشته افتی 76 درصدی تجربه کرده‌است.

نماد وایران

لیزینگ ایرانیان با نماد وایران در سه ماهه گذشته افتی 25 درصدی داشت. همچنین در یک سال گذشته 15 درصد ارزش سهام آن افزایش پیدا کرد. این شرکت نسبت به اوج قیمت خود در سال 1402 تاکنون حدود 25 درصد کاهش ارزش داشته‌است. همچنین نسبت به اوج قیمت خود در سال 99 حدود 33 درصد ارزشش رشد کرد. از نظر دلاری نیز این سهام نسبت به بالاترین قیمت خود در چند سال گذشته افتی 77 درصدی تجربه کرده‌است.

انتهای پیام

مرتبط با : سازمان بورس
رایانه کمک
آهن رویال
روکش مارال
آریاپی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز