نرخ سکه کم شد اما مرز حساس را ترک نکرد/ قیمت روز 4 آبان

ژیوار

امروز قیمت هر گرم طلای 18 عیار در مقایسه با روز گذشته 0.95 درصد افزایش پیدا کرد و به مرز 1 میلیون و 356 هزار و 300 تومانی رسید. اما نرخ سکه نسبت به روز قبل 0.18 درصد کم شد و در محدوده 14 میلیون و 894 هزار تومانی قرار گرفت.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار طلا و سکه، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، امروز نرخ اونس برخلاف قیمت دلار مسیر افزایشی را پیش گرفت و افت قیمتی آن اندکی بهبود پیدا کرد. هم اکنون نرخ اونس نسبت به روز گذشته 0.97 درصد کمتر شده و در محدوده هزار و 671 واحدی قرار دارد. با وجود اینکه نرخ سکه تحت تاثیر کاهش قیمت دلار قرار گرفت و اندکی نزول قیمتی را تجربه کرد اما باز هم مرز حساس را از دست نداد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

دریان سفر امید

دیدگاه‌ها نسبت به نرخ سکه

در حال حاضر ارزش ذاتی سکه نیز بالای محدوده 12 میلیون و 800 هزار تومانی قرار دارد و این موضوع هم تا حدی زیادی باعث امیدواری بیشتر معامله گران افزایشی شده است. امروز قیمت نیم سکه نسبت به روز گذشته 0.18 درصد کاهش پیدا کرد و به مرز 14 میلیون و 894 هزار تومان رسید. اما نرخ ربع سکه در مقایسه با روز قبل 0.19 درصد بالا رفت و در محدوده 5 میلیون و 130 هزار تومانی قرار گرفت. قیمت سکه گرمی هم نسبت به دیروز 0.03 درصد رشد داشت و در محدوده 3 میلیون و 106 هزار تومانی معامله شد.

برخی معتقدند هنوز بازیگران افزایشی قدرت دارند اما اندکی از توانمندی آن‌ها کم شده است. در واقع توقف قیمتی دلار و نوسان محدود آن سبب شده که اندکی سکه بازان از مواضع بالای قیمتی عقب نشینی کنند. اگر قیمت دلار از محدوده 32 هزار و 800 تومانی فراتر رود و بالای این مرز قیمتی تثبیت شود، قدرت سکه بازان افزایش پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام

نهال گشت
سبیت
آژانس هرمس 724
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز