مردم در بورس مال‌شان را از دست دادند

تورهای مسافرتی لحظه آخر

عضو هیات رئیسه مجلس با انتقاد شدید از دولت در مورد وضعیت نامطلوب و زیان شدید سهامداران در بورس گفت: مال مردم در بورس از دست رفته و باید وضعیت آنها تعیین تکلیف شود.

به گزارش کاماپرس، با وجود آن که امروز بازار بورس سبزپوش بود اما جهش 18 هزار واحدی شاخص کل را در یک روز نمی توان برای سهامداران حقیقی چندان امیدبخش دانست خصوصا که شاخص هم وزن – که وضعیت نمادهای کوچک بورس را نمایندگی می کند و نگاه سهامداران خرد بیشتر به این شاخص است – هم امروز رشد بسیار ضعیفی داشت.

تجمعات سهامداران در اعتراض به سقوط پی در پی بازار و از دست رفتن سرمایه های آنها تقریبا به صورت سریال هر روزه درآمده بدون آن که مسئولان اقتصادی تمهید اساسی برای پایان دادن به ریزش های بازار بیندیشند.

برخی نمایندگان مجلس از هر گاهی به شرایط بورس معترض می شوند اما این اعتراضات هم به اقدام عملی دولت در جهت حمایت از بازار سهام منتهی نشده است.

چرا مجلس به زیان مردم در بورس ورود نمی کند؟

راز آسمان پایتخت

برای مثال ایسنا گزارش کرده است که حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز ( سه شنبه) مجلس در تذکری عنوان کرد: وظیفه مجلس حل و فصل مشکلات کشور و رفع دغدغه های مردم است که بورس یکی از دغدغه‌های مردم است.

وی افزود: مجلس کی می خواهد به موضوع بورس ورود داشته باشد؟ باید در این باره تصمیم گیری صورت گیرد. اگر بنا به طرح موضوع در شورای هماهنگی سه قوه است این کار را دنبال کنند و در مجلس هم سوال مربوط به این موضع در دستور کار قرار گیرد. مال مردم در بورس از دست رفته است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام
اوج آرام
دادپویان
رایانه کمک
ایده سبز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز