لیست بهترین آرام بند 2024 برای انواع ورودی

آرام بند- کاماپرس
ژیوار

یکی از نکات بسیار مهم که شاید از نظرها پنهان می ماند استفاده از انواع مدل آرام بند برای ایمنی در تردد و عبور و مرور است. یعنی بسیاری از مدیران ساختمان و مجتمع ها به نصب و راه اندازی انواع قفل برقی و اکسس کنترل اهمیت می دهند اما به این نکته که امکان بسته شدن درب باید کاملا مکانیزه باشد اهمیت کافی داده نمی شود و از این رو می تواند بسیار خطرساز باشد. علاوه بر بسیاری از مزیت هایی که نصب آرام بند بر روی ورودی های مختلف دارد می تواند خیال ما را از بابت بسته شدن کامل درب راحت کند زیرا در بسیاری از تردد هایی که توسط کودکان و یا بزرگسالان انجام می شود توجه بسیار کمی به بسته شدن درب می شود. البته نکته بسیار مهم و قابل توجه تنظیم فصلی آرام بندها است و این مورد هیچ ارتباطی با کیفیت کالا ندارد و بر اساس سرد و گرم شدن دما باید تنظیمات مناسب با آن آب و هوا انجام شود. پس همراه ما باشید با بررسی و اعلام لیست بهترین آرام بند 2024 برای انواع ورودی توسط تیم فنی دکاشاپ.

همان طور که مشاهده می کنید رتبه اول در این لیست آرام بند nhn با تکنولوژی کنویل ژاپن قرار دارد که دارای گستره بسیار بالایی از انواع محصولات برای ورودی های مختلف است و بهترین آرامبند از برند ان اچ ان را می توان در سری v محصولات یافت.جایی که سه محصول قدرتمند و بسیار پرفروش آرام بند ان اچ ان V83،V85  و V87  در آن حضور دارند و از مکانیزم سه سرعته جهت بسته شدن کامل درب برخوردار هستند. درب های ورودی از وزن 20 کیلوگرم تا 150 کیلوگرم را می توان به این سه مدل و نوع محصول تجهیز نمود.

در رده دوم این لیست آرام بند سارو قرار دارد که بسیار با کیفیت و کاربردی است و دارای مجموعه بسیار فراوان از انواع آرام بند می باشد. البته باید توجه نمایید که در برند سارو دو نوع و برند دیگر نهفته است که با نام آرام بند قائینی و آرام بند لومباردی می باشد که هر یک از آن ها دارای مشخصات فنی مربوط به خودشان هستند. گارانتی 5 ساله به همراه پارت نامبرهای متعدد از انواع مدل محصول برای درب های کوچک و بزرگ سبب محبوبیت بسیار بالا در آن گردیده است.

آرام بند - کاماپرس

سومین رده از آن انواع تولیدات آرام بند فاتلس است که در پارت نامبر D86 و D89 از نمونه های 3 سرعته ارائه نموده است که مشتریان بسیاری را جلب خود نموده است. گارانتی محصولات شامل 10 سال و یک بار تعویض است که نشان از کیفیت بسیار بالای محصول دارد. نکته مهم در مورد محصولات فنر آرام بند فاتلس سبد کامل محصولات است که برای انواع ورودی کوچک و آلومنیومی و انواع پله های فرار و غیره دارای مدل و نمونه محصول است. در بسیاری از ساختمان های پرتردد می توان از محصولات این برند جهت تجهیز نمودن ورودی استفاده نمود تا با خیال راحت از آن استفاده نماییم.

دریان سفر امید

در رده چهارم از انواع مدل آرام بند می توان نام آرام بند ریوبی را مشاهده نمود که نمونه محصولات متعدد در آن نشان از تولیدات با کیفیت و بسیار پویا دارد. از پرفروش ترین مدل این برند می توان به آرام بند 2550 ریوبی اشاره نمود که دارای مشتریان زیادی می باشد. این برند نیز تحت لیسانس کشور ژاپن است. بسیار مهم است که برای بسیاری از ورودی های کوچک و بزرگ یعنی از 20 کیلو تا 120 کیلوگرم می توان نمونه ای را تهیه و نصب نمود.

در ادامه و رده های پنجم به بعد نیز کیفیت محصول قابل ذکر است و می توان از آن نمونه ها نیز استفاده نمود. حتما باید توجه نمود همان مقدار دقتی که در هنگام خرید آرام بند داریم در زمان نصب آن نیز باید داشته باشیم تا یک کار کامل و بدون نقص در ورودی داشته باشیم.

انتهای پیام

مرتبط با : دکاشاپ
نهال گشت
روکش مارال
سبیت
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز