رد پای احمدی نژاد در لغو کنسرت نوروزی ساسی مانکن

ساسان حیدری یا همان ساسی مانکن خواننده ای که با هرزه خوانی و اشاعه فحشا به شهرت رسیده در حالی کنسرت نوروز 1400 خود در ارمنستان را لغو کرده است که به نظر می رسد در لغو این کنسرت رد پای محمود احمدی نژاد نیز دیده می شود.

به گزارش کاماپرس، به نظر می رسد ساسی مانکن خواننده ای که مطرح شدن خود را از مسیر تولید و انتشار آهنگ ها و کلیپ های ضد اخلاقی دنبال می کند این بار برخلاف نوبت های قبلی که انتشار این گونه محتواهای سخیف، پیامد و هزینه ای برای او نداشت، با هزینه هایی مواجه شده است.

ساسی اولین هزینه کلیپ سازی با بازیگر فیلم های مستهجن را داد!

اولین دست انداز جدی در مسیر فعالیت وی بعد از انتشار کلیپ جنجالی با حضور بازیگر فیلم های مستهجن روز گذشته رقم خورد و کنسرت نوروزی این خواننده در ارمنستان لغو شد. در اطلاعیه ای که درباره لغو این کنسرت منتشر شده ذکر شده است که کنسرت ساسی مانکن در ارمنستان به دلایل شخصی لغو شده که عبارتی گنگ و مبهم است اما با کمی کنکاش می توان گمانه زنی هایی در این باره کرد؛ گمانه زنی هایی که پای محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق ایران را نیز به این موضوع باز می کند.

موافقتنامه ای که در زمان احمدی نژاد به قانون بدل شد

به نظر می رسد آنچه موجب لغو کنسرت نوروزی این خواننده هرزه خوان شده است ترس او از بازداشت و استرداد به پلیس و دستگاه قضائی ایران باشد. این خطر از اینجا ساسی مانکن را تهدید می کند که ایران و ارمنستان در دوره محمود احمدی نژاد موافقتنامه مبادله مجرمان را امضا کرده اند و این موافقتنامه در مهرماه 1386 مورد تائید مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز قرار گرفته به قانون رسمی تبدیل شده است.

غلامعلی حداد عادل که در آن زمان ریاست مجلس شورای اسلامی  را به عهده داشته است این قانون را در نامه ای به شرح ذیل به رئیس جمهور وقت – احمدی نژاد – ابلاغ کرده است:

قانون موافقتنامه استرداد مجرمان بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان

جناب آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد  ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

عطف به نامه شماره 29369/37107 مورخ 29/2/1386 در اجراء اصل یکصد و بیست و سوم (123) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون موافقتنامه استرداد مجرمان بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان مصوب جلسه علنی مورخ 24/7/1386 مجلس که با عنوان لایحه به مجلس شورای اسلامی تقدیم و مطابق اصل یکصد و دوازدهم (112) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به مجمع محترم تشخیص مصلحت نظام ارسال گردیده بود، با تأیید آن مجمع به پیوست ابلاغ می‌گردد.

این موافقتنامه تنها در صورتی اجرا نمی شود که مجرم به دلایل سیاسی و یا نظامی تحت تعقیب باشد که طبعا این شرایط شامل ساسی نمی شود و در صورت بازداشت وی در ارمنستان  استرداد وی به ایران محتمل است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

ترس ساسی از دچار شدن به عاقبت میلاد حاتمی

شایان ذکر است قانون استرداد مجرمان بین ایران و کشورهای همسایه و همجوار اخیرا نیز موجب بازداشت میلاد حاتمی – یکی از سرشاخه های شبکه های قمار-  در کشور ترکیه و استرداد این فرد به ایران شده و این موضوع نیز به احتمال فراوان در هراس ساسی مانکن از دچار شدن به عاقبت مشابه در ارمنستان بی تاثیر نبوده است.

برای دسترسی سریعتر به اخبار و گزارش های روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام