قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده و صفر/ 4 آبان

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده-کاماپرس

امروز 4 آبان‌ماه پژو 206 در همه مدل‌های خود تغییر قیمت داشته است. پژو 206 تیپ 2 پس از اینکه دیروز افزایش قیمت داشت، امروز نیز جهش قیمت پیدا کرد.

کاماپرس در ادامه به بررسی قیمت خودروی پژو ۲۰۶ تیپ۲ صفر می‌پردازد؛

پژو ۲۰۶ تیپ۲ صفر مدل ۱۴۰۱ در بازار 314 میلیون تومان قیمت دارد. این خودرو نسبت به دیروز سه میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر علاوه‌بر مدل ۱۴۰۱ در دو مدل دیگر یعنی مدل‌های  ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ صفر نیز در بازار حضور دارد. همین موضوع سبب شده است که خریداران بتوانند با بودجه محدودتر خودروی صفر خریداری کنند.

امروز 4 آبان‌ماه ۱۴۰۱ خودروی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر مدل ۱۴۰۰ در بازار 302 میلیون تومان قیمت دارد. این مدل ۲۰۶ تیپ ۲ نسبت به دیروز چهار میلیون تومان گران‌تر شده است.

کرمان موتور شیراز

پژو ۲۰۶ تیپ۲ مدل ۱۳۹۹ صفر نیز نسبت به دیروز 4 میلیون تومان افزایش قیمت داشته است. پژو ۲۰۶ تیپ۲ با سی‌دی و پلیر و سنسور عقب، 291 میلیون تومان قیمت دارد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده-کاماپرس

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده

خریداران زیادی در بازار خودرو به دلیل مالی به سراغ خرید خودروهای صفر نمی‌روند. همین مسئله باعث شده است که بازار خرید و فروش خودروهای کارکرده رونق خاصی را در سال‌های اخیر تجربه کند.

کاماپرس در ادامه به بررسی قیمت مدل‌های متنوع پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده می‌پردازد.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده مدل 1400 با 32 هزار کیلومتر کارکرد 288 میلیون تومان آگهی فروش شده است. هیچ‌گونه رنگ و زدگی در بدنه خودرو وجود ندارد. خودرو 11 ماه بیمه دارد و مشابه صفر است.

دیگر پژوی ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده مدل 1398 با 78 هزار کیلومتر کارکرد 248 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. خودرو دور رنگ است و مقداری خط و خش در بدنه دارد. کاپوت خودرو به دلیل تصادف تعویض شده است و شاسی‌های خودرو سالم هستند.

در یکی از سایت‌‌های مربوط به خرید و فروش خودرو پژو ۲۰۶ تیپ۲ کارکرده مدل 1390 با 144 هزار کیلومتر کارکرد 180 میلیون تومان برای خریداران در دسترس است. از جمله ویژگی‌های خودرو می‌توان به بدون رنگ و خط و خش بودن، یک سال بیمه، دزدگیر تصویری و لاستیک‌های نو اشاره کرد.

خریداران خودروی کارکرده با جست و جویی ساده در فضای اینترنت می‌توانند پژو 206 تیپ 2 را به مبلغ زیر 100 میلیون تومان نیز پیدا کنند.

پژو 206 تیپ 2 کارکرده مدل 1383 با 377 هزار کیلومتر کارکرد 96 میلیون تومان آگهی فروش شده است. خودرو دور رنگ است و مقداری خط و خش در بدنه دارد. خودرو سه ماه بیمه دارد و به ‌تازگی تعمیر اساسی شده است.

نویسنده:مسعود جهاندیده

انتهای پیام

مرتبط با : ایران خودروپژو
نرم افزار حسابداری
قیمت روز لپ تاپ
آریا کیا سفر
دومینیکا پارادایس
ایمالز
آسیاتک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصران گشت