قیمت پراید دوباره به زیر ۱۰۰ میلیون سقوط کرد

پراید ۱۳۱ که بعد از افزایش قیمت دلار در دو سه روز گذشته حدود ۱۰۳ تا ۱۰۵ میلیون تومان معامله می شد، حالا ۹۸ تا ۱۰۰ میلیون تومان قیمت دارد.

به گزارش کاماپرس، قیمت خودرو به خصوص قیمت پراید در چند روز گذشته از دلار پیروی کرده و به هر تغییر جزيي و نوسانهای کوچک هم واکنش نشان می دهد. بعد از اوج گیری قیمت دلار در چند ماه گذشته قیمت پراید به ۱۶۰ میلیون تومان هم رسید، اما بعد از کاهش قیمت دلار ، قیمت پراید هم کم کم وارد یک روند کاهشی شد.

البته باز هم افزایش قیمت دلار در دو سه روز گذشته روی پراید  تاثیر گذاشت و باعث شد قیمت این خودرو بین ۳ تا ۵ میلیون افزایش پیدا کند. اما امروز دوباره قیمت پراید روند کاهشی را شروع کرده است و پراید ۱۳۱ با قیمت ۹۸ تا ۱۰۰ میلیون تومان معامله می شود.

پراید ۱۱۱ و پراید ۱۵۱ در بازار چند؟

پراید ۱۱۱ صفر در حال حاضر با قیمت ۱۲۰ میلیون تومان در بازار خودرو فروخته می شود. قیمت پراید ۱۳۲ صفر هم حدود ۱۰۳ میلیون تومان است. پراید ۱۵۱ صفر هم با قیمت ۱۰۷ میلیون تومان در بازار خودرو معامله می شود.
قیمت پراید ۱۵۱ پلاس هم حدود ۱۱۸میلیون تومان است . پراید۱۳۲ تولید سال ۹۶ هم با قیمت ۸۹ میلیون تومان فروخته می شود و پراید ۱۳۱ تولید سال ۹۷ هم ۹۲ میلیون تومان قیمت دارد.

آریاک سفر

پژو پارس اتومات و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار چند؟

قیمت پژو پارس اتومات حدود ۲۹۸ میلیون تومان است و پژو ۲۰۶ تیپ ۲ هم با قیمت ۱۷۵ میلیون تومان به فروش می رسد. پژو ۴۰۵ جی ال ایکس هم با قیمت ۱۷۰ میلیون تومان در بازار خودرو معامله می شود. قیمت پژو ۲۰۶ صندوقدار هم حدود ۲۳۰ میلیون تومان است و پژو ۲۰۷ اتومات هم ۳۸۵ میلیون تومان قیمت دارد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم بازار خودرو، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

مرتبط با : سایپا
نرم افزار حسابداری
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز