قیمت لاستیک ایرانی و خارجی برای تیگو 5 چند؟

قیمت لاستیک خارجی و ایرانی برای تیگو 5 چند؟-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

لاستیک‌ها یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار بر عملکرد و ایمنی خودروها هستند. انتخاب درست لاستیک برای خودرو، علاوه بر بهبود عملکرد و کارایی، می‌تواند به افزایش ایمنی و کاهش خطرات حوادث رانندگی کمک کند.

خودرو تیگو 5، یکی از محصولات برتر شرکت چری در دسته خودروهای شهری است که با توجه به نیازهای مختلف رانندگان، انتخاب لاستیک مناسب برای آن اهمیت زیادی دارد. سایز مناسب لاستیک برای این خورو 225/65/17 است.

کاماپرس در این گزارش 5 لاستیک خارجی و ایرانی مناسب برای خودرو چری تیگو 5 را معرفی می‌کند.

لاستیک مارشال مدل KL۲۱

این لاستیک که در بازار با قیمت 5 میلیون و 551 هزار تومان به فروش می‌رسد ساخت کره جنوبی است. کشور کره این محصول را در اندازه 225/65/17 به بازار عرضه کرده و برای آن 5 سال گارانتی در نظر گرفته شده است.

لاستیک نئولین 2023 NEOTOUR

قیمت لاستیک نئولین 2023 NEOTOUR در بازار هر حلقه 5 میلیون و 800 هزار تومان است. این لاستیک تولید چین بوده و 5 سال گارانتی دارد. اندازه این لاستیک 225/65/17 است و به همین دلیل از لاستیک‌های مناسب برای خوردو تیگو 5 به شمار می‌رود.

بیشتر بخوانید:

لاستیک تراینگل مدل TR۲۵۹ SUV

لاستیک تراینگل مدل TR۲۵۹ SUV در بازار 3 میلیون و 305 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. این لاستیک در اندازه 225/65/17 و در چین تولید شده است. لاستیک تراینگل در جاده‌های بارانی و خشک عملکرد بسیار خوبی داشته و از 5 سال گارانتی نیز برخوردار است.

لاستیک یزد تایر طرح گل EARTH

یزد تایر لاستیک طرح گل EARTH را در اندازه 225/65/17 به بازار عرضه کرده، بنابراین این لاستیک مناسب تیگو 5 خواهد بود. قیمت یک جفت از این لاستیک در بازار 3 میلیون 850 هزار تومان بوده و گارنتی شرکتی نیز دارد.

لاستیک کویر تایر طرح گل KB700

این لاستیک کویر تایر با اندازه 225/65/17 در بازار موجود است. دارندگان چری تیگو 5 می‌توانند این لاستیک را با قیمت 4 میلیون و 700 هزار تومان خریداری کنند. لاستیک کویر تایر ار گارانتی شرکتی نیز بهره می‌برد.

انتهای پیام

مرتبط با : تایرکدهشجاع تایرکویر تایرهایپرتایر
آهن رویال
آریاپی
رایانه کمک
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز