قیمت یک دست کله پاچه چند؟

ژیوار

با ورود به فصل تابستان و گرمای هوا قیمت کله پاچه کاهش یافت.

به گزارش کاماپرس، علی‌رغم اینکه قیمت‌ برخی از کالاها در روزهای اخیر با روند صعودی مواجه بود اما در جدیدترین اعلام قیمت از سوی اتحادیه گوشت گوسفندی نشانه‌ای از افزایش قیمت مشاهده نشد. به دنبال کاهش مصرف آلایش گوسفندی (جگر و کله پاچه) در فصل تابستان و استقبال کم مردم و تاثیر تعطیلی رستوران ها بخاطر عدم ارسال دام از شهرستان به تهران در ایام قرنطینه عمومی قیمت گوشت گوسفندی 20 هزارتومان ارزان تر شد و به نرخ کیلویی 99 هزارتومان رسید. پیش‌تر نیز مدیرعامل اتحادیه گوشت گوسفندی گفت به علت گرمای هوا مردم چندان استقبالی از خرید گوشت نمی‌کنند ضمن اینکه قدرت خرید مردم نیز کاهش یافته است.

جگر کیلویی 135 هزار تومان

به گزارش ایسنا رییس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: در حال حاضر گوشت گوسفندی با قیمت ۹۹ هزار تومان، جگر خالص ۱۳۰ تا ۱۳۵ هزار تومان و کله پاچه نیز با قیمت ۱۰۰ تا ۱۱۰ هزار تومان در خرده‌ فروشی‌ها به فروش می‌رسد.

علی‌اصغر ملکی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این‌که مغازه‌دار گوشت گوسفندی را کیلویی ۸۸ تا ۹۰ هزار تومان خریداری کرده و با ۱۰ درصد سود عرضه می کند، اظهار کرد: در حال حاضر شقه بدون دنبه گوسفندی حدود ۹۹ هزار تومان در خرده‌فروشی‌ها به فروش می‌رسد.

دریان سفر امید

وی ادامه داد: گوشت گوسفندی نسبت به هفته‌های گذشته ارزان شده و کیلویی ۲۰ هزار تومان نیز نسبت به اسفندماه با کاهش قیمت مواجه شده است.

رییس اتحادیه گوشت گوسفندی همچنین به وضعیت تقاضا نیز اشاره کرد و گفت: تقاضا برای خرید گوشت تا هفته گذشته کم بود اما این هفته خریدها بهتر شد.

ملکی همچنین به قیمت جگر و کله‌پاچه نیز اشاره کرد و افزود: مغازه‌دار جگر خالص را ۱۲۰ هزار تومان خریداری کرده و با ۱۰ درصد سود یعنی حدود ۱۳۰ تا ۱۳۵ هزارتومان به فروش می رساند. همچنین کله پاچه نیز با قیمت ۱۰۰ تا ۱۱۰ هزار تومان در خرده فروشی ها به مشتری عرضه می شود.

انتهای پیام

نهال گشت
سبیت
تهران آهن
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز