قیمت تیرآهن در آهن ملل 25 دی ماه 1401

قیمت امروز تیرآهن با توجه به سایز عمدتا  با 20 تا 200 هزارتومان افزایش قیمت همراه بود. بررسی قیمت تیرآهن در آهن ملل نشان می‌دهد برخی از سایزهای تیرآهن زنبوری در برخی مبادی فروش ثابت و در برخی کارخانه‌ها با افزایش حدود 40 تا 300 هزارتومانی مواجه شده است. تیرآهن هاش نیز در برخی مبادی فروش با هزار تا 5 هزارتومان کاهش و در برخی مبادی با هزار تا 5 هزارتومان افزایش همراه بود. تیرآهن آی پی ای نیز در برخی مبادی با افزایش و در برخی مبادی کاهشی شد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار آهن، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، تیرآهن را می‌توان به طور کلی به تیرآهن هاش، تیرآهن آی ان پی طبق استاندارد چین و روسیه، تیرآهن آی پی ای مطابق استاندارد ایران و اروپا همچنین لانه زنبوری تقسیم کرد. از عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تیرآهن می‌توان به سیاست‌های داخلی و خارجی، وضعیت مسکن، قیمت نفت، تورم داخلی و خارجی، خدمات، قیمت آهن خام و غیره اشاره کرد. در ادامه نوسانات قیمتی مقاطع فولادی همچنین قیمت تیرآهن در آهن ملل بررسی خواهد شد.

نوسات قیمت مقاطع فولادی در بازار

قیمت میلگرد آجدار در اکثر مبادی فروش 100تومان تا هزارتومان افزایشی شد و قیمت انواع ورق نیز با نوسان همراه بود به طوری‌که قیمت ورق گالوانیزه 700 تومان افزایش قیمت داشت. نبشی و ناودانی با افزایش 200 تومان تا هزارتومان مواجه شدند و انواع لوله‌ها نیز 100 تا 500 تومان افزایش قیمت ثبت کردند.

خرید و فروش اقساطی خودرو

قیمت تیرآهن 14 فایکو سبک براساس سایت آهن ملل دیروز 20 هزار و 800 تومان بود که قیمت امروز آن 22 هزار و 200 تومان ثبت شده است. تیرآهن 14 لانه زنبوری دیروز در این سایت 4 میلیون و 120 هزارتومان قیمت داشت که امروز به 4 میلیون و 170 تومان افزایش یافته است. قیمت تیرآهن هاش سنگین سایز 16 نیز ثابت و با قیمت و 23 هزارتومان ثبت شده است.

انتهای پیام

مرتبط با : آهن ملل اصفهان
علاء الدین تراول
وقت سفارت آمریکا
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *