قرعه کشی پژو 2008 توسط ایران خودرو دور زده شد؟

شرکت ایران خودرو مزایده ای برگزار کرده که در آن تعداد زیادی پژو 2008 در معرض فروش گذاشته شده است. کاربران در فضای مجازی این شائبه را مطرح کرده اند که آیا این مزایده، روشی برای فروش خودرو به قیمت حاشیه بازار به جای قرعه کشی پژو 2008 نشده است؟!

به گزارش کاماپرس، تصور کنید یک شرکت خودروسازی تعدادی خودرو در انبارهای خود دارد که سال گذشته آنها را تولید کرده و اکنون این خودروها در بازار حدود 900 میلیون تومان قیمت دارند. این شرکت اگر خودروهای مذکور را به قیمت مصوب و روش قرعه کشی به فروش برساند نصف این مبلغ را بابت فروش هر خودرو دریافت خواهد کرد.

اگر در این شرایط شرکت اقدام به برگزاری مزایده کند و در این مزایده خودروهای مورد اشاره را به قیمتی نزدیک به قیمت بازار در معرض فروش بگذارد، شک و شائبه ایجاد می شود که شاید مزایده پوششی برای فرار از فروش این خودروها به قیمت مصوب بوده است.

پژو 2008

این اتفاقی است که در مورد مزایده پژو 2008 توسط ایران خودرو روی داده است. البته در مزایده ایران خودرو خودروهای 2008 بدون گارانتی عرضه شده و بعضا معایبی نیز دارند اما در کانال ها و شبکه های اجتماعی ، کاربران همچنان این شائبه را مطرح می کنند که این خودروها – دست کم در تصاویری که از آنها منتشر شده – کاملا سالم به نظر می رسند و شرکت می توانست آنها را به قیمت مصوب و از طریق قرعه کشی به متقاضیان واگذار کند.

از جمله سایت خودرو بانک در این زمینه نوشته است؛ در بازار خودرو، پژو 2008 از مدل 96 تا 99 موجود است و قیمت آنها بین 600 میلیون تومان تا 900 میلیون تومان متغیر است. اما قیمت پژو 2008 مدل 99 عرضه شده در این مزایده با قیمت 760 میلیون تومان بود که البته خودرو با مشکلات ذکر شده و بدون گارانتی است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

2 دیدگاه برای “قرعه کشی پژو 2008 توسط ایران خودرو دور زده شد؟

  1. رضا گفته:

    جووناى اصيل ما رفتن شهيد شدن تا خيلى تو دست وپاى آقايون و آقازاده ها نباشن كه راحت به فسق و فجور خودشون برسن و مردم رو هم اسكل فرض كنن
    ت…………………………………………………….ف

  2. مهران فرهمند گفته:

    موافقم ننگ بر این بی غیرتا که لابد توهم میزنن بواسطه اقتدار و تلاش و لیاقتشون تو این جایگاهها تکیه زدن کاش روراست بودن و میفهمیدن از قبل دعا و ارزش همون جوونای باغیرت که خداوند خونشون رو میخره و دیش رو خودش میدونه اگر اعتبار و وصاتتشون نزد پروردگار نبود با این دروغ و دغل و باج و رانت به شرق و غرب و ظلم به مردم و داعما یغما اموال کشور و بودجه مسلمه نمیشه سرپا بود و سرنوشت فلاکت بار ثمره بی تخصصی و بزدلی و ادعای توانمندی در عین کودنی و فقط پول به جیب بابا چین و روسیه ریختن و انتقام یخت زد و بند با امریکا زدن پایگاه تخلیه و صحنه سازی وجود کلی هواپیما و هلی کوپتر که با گوگل ارت شببه ملخ بازی اتاری بودن . مردم رو مقلا گول زدید خودتونو خدای خودتونو غیرت پیش پیش معامله کردتونو دست پر از ژتون دخترا و زناتونو نمیشه مخفی کرد چوب رسواییتونو خودتون میزنید لیاقت شفاعت شهدا سراسر مردونگی و غیرتو شما ندارید فقط مفت خوری مدرک جعلی زد و بند و فرستادن حروم تواه هاتون اونور ملاکتونه شما سهمتون یه تویلست و اغل و ابشخور تو لجن زاردورتون که مردابه و باتلاق و تحفن خودتون نمیبینید ولی کششی هم به سمت عام و عزت و ارتقا مقام انسانی ندارید چون ذاتا خیانتکارو فاسدید ضمانت عزیزترین های خدا هم برای نجات مذاب دوزختون برداشته میشه تا جایگاه واقعیتونو بفهمید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *