قرعه کشی سمند ال ایکس و 3 محصول دیگر ایران خودرو ؛ زمان قرعه کشی مشخص شد

گروه صنعتی ایران خودرو زمان قرعه کشی مرحله پنجم از فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات خود را که در آن قرعه کشی سمند ال ایکس و 3 محصول دیگر این شرکت به صورت تحویل حداکثر 90 روزه خواهد بود، اعلام کرد.

به گزارش کاماپرس، بر اساس اعلام ایران خودرو قرعه کشی این مرحله از فروش فوق العاده این شرکت که پنجمین فروش فوق العاده با موعد تحویل حداکثر 90 روزه به شمار می رود و همچنین پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو، صبح یکشنبه(۲۷ مهر) با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی برگزار می‌شود.

اسامی برندگان قرعه کشی های مذکور از طریق سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و ارسال پیامک به منتخبان اعلام خواهد شد.

قیمت قطعی خودروها در پیش فروش فوق العاده ایران خودرو

در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو که موعد تحویل آنها حداکثر ۹۰ روز است ، قرعه کشی سمند ال ایکس در 4 رنگ مشکی، سفید، خاکستری، آبی کبود با قیمت قطعی۹۳۶.۰۵۳.۰۰۰ انجام می شود.

همچنین در این طرح، قرعه کشی خودرو پارس بنزینی نیز در 5 رنگ مشکی، نقره ای، خاکستری، سفید، آبی رویال با قیمت قطعی ۹۷۷.۴۶۴.۰۰۰ ریال انجام می شود. ضمنا در این طرح پژو ۲۰۶ صندوقدار نیز در 5 رنگ نقره ای، مشکی، سفید، خاکستری، آبی کاسپین با قیمت ۱.۰۴۷.۹۷۰.۰۰۰ ریال و پژو ۲۰۷ دستی در سه رنگ سفید، مشکی، خاکستری با قیمت۱.۲۱۰.۶۵۸.۰۰۰ ریال قرعه کشی خواهد شد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  بازار خودرو، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

مرتبط با : ایران خودرو