فوری / نحوه ثبت نام وام 300 میلیون تومانی بانک مسکن با اقساط 7 میلیونی

تورهای مسافرتی لحظه آخر

بانک مسکن به منظور کمک به افرادی که برای خرید، بازسازی یا دیگر امور مربوط به مسکن نیازمند تسهیلات هستند، طرح وامی به نام «تابش توسعه مسکن» را تدارک دیده است. سقف این وام به 300 میلیون تومان می‌رسد.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افرادی که در بخش مسکن یا خدمات مربوط به آن نیازمند وام هستند و از قبل در بانک مسکن سپرده قرض الحسنه دارند، می‌توانند برای تسهیلات 300 میلیون تومانی این مجموعه درخواست بدهند. این تسهیلات تنها در صورتی به مشتریان پرداخت می‌شود که آن‌ها به میزان 37 میلیون و 500 هزار تومان سپرده گذاری کرده باشند و ضمنا مدت زمان سه تا شش ماه از خواب سپرده‌شان گذشته باشد. سود این وام به 18 درصد می‌رسد و مدت زمان بازپرداخت آن برحسب سود متغیر است اما به طور کلی از 60 ماه بیشتر نیست. لازم به ذکر است این تسهیلات در قالب عقد مرابحه عام یا مرابحه منصوبات بخش مسکن ارائه می‌شود.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با در نظر گرفتن میزان وام، نرخ سود و حداکثر مدت زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط 7 میلیون و 782 هزار و 165 تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات به 166 میلیون و 929 هزار و 921 تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن نیز 466 میلیون و 929 هزار و 921 تومان اعلام شده است.

راز آسمان پایتخت

آشنایی کلی با خدمات بانک مسکن

بانک مسکن یکی از بانک‌های تخصصی کشور است که با هدف ارائه خدمات ویژه به بخش مسکن در بیست و پنج دی ماه سال 1317 فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر این مجموعه با ارائه خدماتی مانند سپرده گذاری، تسهیلات، خدمات ارزی و ریالی، فرم‌ها و مدارک آینده، سامانه‌های بانکداری الکترونیک، پیشخوان مجازی و سامانه‌های استعلام به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کند.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک مسکن
اوج آرام
آریاپی
ایده سبز
رایانه کمک
دادپویان
آهن رویال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

7 دیدگاه برای “فوری / نحوه ثبت نام وام 300 میلیون تومانی بانک مسکن با اقساط 7 میلیونی

  1. غفار گفته:

    بخواهی ۳۰۰میلیون وام بگیری باید ۱۰۰میلیون اوراق بخری تازه اگرموفق شوی که وام بگیری تازه باید۱۰درصد هم به جز مخارج دیگه مالیات ارزش افزوده بدهی یعنی بدهکار هم میشوی باید مالیات بدهی که مالیات ارزش افزودش هم ۳۰میلیون یعنی ۱۷۰ میلیون بگیری ۶۰۰میلیون پس بدی

  2. افشین عزیزنیا گفته:

    خیلی جالبه بانک مسکن داره وام ۳۰۰ میلیونی میده ۵ ساله ماهی ۷ میلیون
    درحالیکه ۲ ماه پیش در قالب نهضت ملی مسکن به من ۳۰۰ میلیون وام داده ۷ ساله
    ماهی ۸ میلیون دارم اقساط میدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز