فوری / شرایط دریافت وام بدون سود 300 و 750 میلیون تومانی بانک دی

تورهای مسافرتی لحظه آخر

بانک دی یکی از بانک‌های خصوصی کشور بوده که به منظور افزایش رفاه مشتریانش طرح تسهیلاتی به نام «باران» را تدارک دیده است. سقف این وام برای اشخاص حقیقی به 300 میلیون تومان و برای اشخاص حقوقی به 750 میلیون تومان می‌رسد.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، وام طرح باران از نوع قرض الحسنه بوده و فقط به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات ضامن رسمی اعلام شده است و گذشته از این مورد، باید سپرده قرض الحسنه نیز افتتاح شود. حداقل میانگین سپرده این مجموعه 10 میلیون تومان اعلام شده است. گیرندگان این تسهیلات حداکثر ظرف مدت 60 ماه و حداقل شش ماه امکان پرداخت اقساط آن را دارند. افرادی که مایل به دریافت این تسهیلات نیستند، می‌توانند امتیاز ان را به اقوام درجه یک منتقل کنند. همچنین شرکت‌ها و افراد حقوقی نیز با ارائه معرفی نامه امکان انتقال امتیاز این تسهیلات را خواهند داشت.

اخبار مرتبط را بخوانید:

افراد بعد از دریافت این وام 300 میلیونی با شرایط مذکور باید هر ماهه 5 میلیون و 454 هزار و 545 تومان قسط بپردازند. کل سود این تسهیلات به 36 میلیون تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن نیز 336 میلیون و 300 هزار تومان خواهد بود.

راز آسمان پایتخت

درباره بانک دی بیشتر بدانید

بانک دی طبق قانون اجازه تاسیس بانک‌های غیردولتی مصوب بیست و یکم فروردین ماه 1379 شکل گرفت و انواع خدمات بانکی را به مشتریان خود ارائه داد. هدف از تشکیل این بانک تسهیل و فراهم کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در همه فعالیت‌های سازنده، مثمر ثمر و موجه اقتصادی و مالی، به خصوص در زمینه‌های پولی، مالی و بانکی بود.

از جمله خدمات این بانک می‌توان به تسهیلات ارزی، سپرده‌ها و خدمات ارزی، تسهیلات ریالی و خدمات و سپرده‌های ریالی اشاره کرد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک دی
ایده سبز
اوج آرام
دادپویان
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “فوری / شرایط دریافت وام بدون سود 300 و 750 میلیون تومانی بانک دی

  1. حسین حسین زاده گفته:

    باسلام،جانبازهستم،اززمانی که حقوق از بانک ملی به بانک دی انتقال دادن،هرسال به بانک دی رفتم برای وام،یابوجه نداشتن،من تا الان از بانک دی یک ریال وام نتونستم بگیرم،ولی اون زمان که حقوقومو از بانک ملی دریافت می کردم چنتاوام گرفتم،ازبانک دی خیر،باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز