فوری / شرایط ثبت نام وام بدون سود 300 میلیون تومانی بانک سپه + مبلغ اقساط

ژیوار

مشتریان بانک سپه که به دریافت وام تمایل دارند امکان درخواست برای طرح تسهیلاتی «نگین امید» را دارند. تنها متقاضیان این وام باید میانگین سپرده یک تا 18 ماهه داشته باشند و کارمزد دو درصدی پرداخت کنند. این وام به صورت قرض الحسنه به متقاضیان واجد شرایط تعلق می‌گیرد.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افرادی که مشتری بانک سپه و نیازمند دریافت وام هستند باید بتوانند که اعتبار شغلی مورد نظر بانک را داشته باشند. این افراد به منظور دریافت تسهیلات نیازمند ضامن رسمی کسر از حقوق هستند. در صورتی که فرد بتواند این ضمانت‌ها را فراهم کند، در صورت واجد شرایط بودن از دیگر بابت‌ها، تسهیلات به وی تعلق خواهد گرفت.

مشتریان بعد از دریافت وام، حداقل طی 12 ماه و حداکثر در مدت 60 ماه امکان پرداخت اقساط آن را دارند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

دریان سفر امید

در صورتی که بانک فرد را برای دریافت تسهیلات واجد شرایط بداند و وام به متقاضی با سقف مشخص شده، کارمزد مذکور و مدت زمان بازپرداخت 60 ماهه تعلق بگیرد، میزان اقساط ماهیانه آن 5 میلیون و 258 هزار و 328 تومان خواهد بود. کل سود این وام 15 میلیون و 499 هزار و 681 تومان اعلام شده است. جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز به 315 میلیون و 700 هزار تومان می‌رسد.

بانک سپه چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

قدیمی‌ترین بانک کشور، بانک سپه نام دارد که با قدمتی نزدیک به 100 سال توانسته نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. این بانک طی سال‌های فعالیت خود خدمات زیادی به مشتریان ارائه داده که از جمله آن‌ها بانکداری شخصی و اصناف، بانکداری شرکتی و پایگاه دانش است. این مجموعه به منظور حمایت همه جانبه از مشتریان انواع تسهیلات را برای گروه‌های مختلف شغلی دارد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک سپه
نهال گشت
تهران آهن
سبیت
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “فوری / شرایط ثبت نام وام بدون سود 300 میلیون تومانی بانک سپه + مبلغ اقساط

  1. رضا گفته:

    شرایطش نسبت به بانک های دیگه خیلی بد هست و ارزش سپرده گذاری ندارد ضمنا به یک کارمند ساده 100م بیشتر وام نمیدهد و بقیه امتیازش را میسوزاند، کلا ضرر هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز