فوری / جزییات ثبت نام وام 300 میلیون تومانی بدون سود بانک رفاه

وام 20 میلیونی تا 700 میلیونی به چه کسانی تعلق می گیرد؟-کاماپرس
ژیوار

بانک رفاه به منظور حمایت همه جانبه از مشتریان خود طرح تسهیلاتی به نام «افق» را تدارک دیده که سقف آن برای اشخاص حقیقی 300 میلیون و برای افراد حقوقی 750 میلیون تومان اعلام شده است.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افراد به منظور دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک رفاه باید در یکی از شعب بانک رفاه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. گذشته از داشتن حساب قرض الحسنه لازم است که خواب سپرده بین یک تا 12 ماه باشد تا فرد امکان درخواست برای تسهیلات مذکور را داشته باشد. ضمنا این افراد باید مبلغ 20 میلیون تومان در سپرده نگهداری کنند تا بتوانند وام را درخواست بدهند. ضمانت لازم برای دریافت این وام ارائه ضامن کسر از حقوق، اعتبارسنجی یا اعتبار شغلی است. این وام قرض الحسنه بوده و تنها کارمزد چهار درصدی دارد. افراد بعد از دریافت وام حداقل شش ماه و حداکثر 60 ماه فرصت پرداخت اقساط را دارند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

دریان سفر امید

با در نظر گرفتن شرایط ذکرشده برای دریافت این وام، کارمزد تعیینی و حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط، میزان هر قسط 5 میلیون و 454 هزار و 545 تومان است. کل سود این تسهیلات به 36 میلیون تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن نیز تقریبا در حول و حوش 336 میلیون تومان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک رفاه
نهال گشت
تهران آهن
سبیت
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز