فروش فوری رانا پلاس سقف شیشه ای با گیربکس 6 سرعته

رانا پلاس پانوراما

گروه صنعتی ایران خودرو طرح فروش فوق العاده رانا پلاس با سقف شیشه ‌ای و گیربکس ۶ سرعته را از امروز پنجشنبه اول مهرماه 1400 به اجرا می گذارد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم بازار خودرو و سایر بازارها، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از  اینجا  وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، وعده گروه صنعتی ایران خودرو برای بهبود عملکرد قوای محرکه و کاهش مصرف سوخت محصول رانای این شرکت به واقعیت پیوست و در طرح جدید فروش فوق العاده ایران خودرو، فروش فوری رانا پلاس – فروش با تحویل حداکثر سه ماهه –  با گیربکس ۶ سرعته اجرایی شد.

شایان ذکر است حدود یک سال پیش – آبان ماه 1399 – بود که محمدرضا یوسفی معاون تحقیقات، توسعه و نوآوری شرکت صنعتی نیرو محرکه اعلام کرد در مرحله اول عرضه محصولات ایران خودرو با گیربکس 6 سرعته جدید، این گیربکس روی خودروهای رانا پلاس و دنا پلاس با نصب می‌شود.

بر اساس اطلاعیه ای که از فروش فوق العاده جدید گروه صنعتی ایران خودرو در رسانه ها منتشر شده است شرایط فروش فوق العاده رانا پلاس، سقف شیشه‌ای با موتور TU۵P و گیربکس شش سرعته دستی با موعد تحویل (حداکثر ۳ ماهه) به شرح ذیل است.

قیمت قطعی خودرو 193 میلیون و 422 هزار و 723 تومان

موعد تحویل از تاریخ اعلام برندگان نهایی قرعه کشی به مدت حداکثر سه ماه

گفتنی است طرح فروش فوق العاده رانا پلاس، سقف شیشه‌ای با موتور TU۵P و گیربکس شش سرعته دستی (با موعد تحویل حداکثر ۳ ماهه) از امروز پنجشنبه مورخ اول مهرماه 1400 شروع و تا پایان روز شنبه مورخ سوم مهرماه 1400 ادامه خواهد داشت.

اخبار و گزارش های مهم و پربازدید را بخوانید:

همچنین شرایط و ضوابطی که در قرعه کشی های قبلی ایران خودرو اعمال می شد – شرط سن 18 سال تمام و دارا بودن گواهینامه برای متقاضیان و همچنین برنده نشدن خودرو در طرح های پیش فروش ایران خودرو و سایپا در یک سال اخیر  و … –  همچنان فعال است.

انتهای پیام

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

2 دیدگاه برای “فروش فوری رانا پلاس سقف شیشه ای با گیربکس 6 سرعته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *