عملکرد ۳ماهه فعالیت شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران بررسی شد

شرکت صنایع شیر ایران
تورهای مسافرتی لحظه آخر

شرکت صنایع شیر ایران هم اکنون با برند پگاه در میان عموم مردم شناخته می‌شود، ۷دهه پیش و در سال ۱۳۳۳ نخستین کارخانه شیر پاستوریزه ایران بود که با ظرفیت ۴۵ تن در روز تاسیس شد.

به گزارش کاماپرس، شرکت شیر پاستوریزه آن روزها، هم اکنون بزرگترین شرکت صنعتی این حوزه با بیش از ۸۰۰ کد محصول است.

بررسی عملکرد ۳ماهه فعالیت شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران در نشست مدیران ارشد این شرکت نشان داد سال ۹۹ با رویکرد تازه صندوق بازنشستگی تفاوتی معنادار با گذشته پیدا کرده است.

مدیر عامل صنایع شیر ایران در این نشست با بیان تمایزهای اخیر توضیح داد: عملکرد سه ماهه اول سال ۹۹ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در حوزه‌های دریافت روزانه شیر خام رشد ۲۴ درصدی و در بخش فروش مقداری ۱۱ درصد بهبود داشته است.

عبدالله قدوسی در خصوص دیگر شاخص‌ها هم گفت: روند صادراتی شرکت با وجود شرایط خاص اپیدمی کرونا و تحریم‌‌های ظالمانه نیز صعودی بود و صادرات مقداری در این دوره ۳۵ درصد و سود تجمیعی نیز  ۱۰۷ درصد رشد داشته است.  مدیر عامل صنایع شیر ایران افزود: در مجموع، روند صعودی شاخصه‌ها در چهارماه اول سال‌جاری در حوزه‌های دریافت شیر خام ۲۴ درصد، فروش مقداری ۱۱ درصد، صادرات مقداری ۴۳ درصد و سود تجمیعی ۱۱۹ درصد رشد داشته است.

راز آسمان پایتخت

یکسان سازی فرمول محصولات

قدوسی به برنامه‌ریزی صورت گرفته و کار گروهی اشاره و تاکید کرد: یکسان سازی فرمول محصولات در حوزه فروش داخل و صادرات در کنار توسعه فروش برنامه‌هایی است که با  تولید محصولات جدید بر اساس نیاز بازار و کاهش قیمت شده در دستور کار شرکت‌‌های گروه قرار دارد.

در این نشست بر اساس ارزیابی شاخص‌ها در گروه شرکت‌های تولیدی، شرکت‌های پگاه اصفهان، لرستان، گلپایگان، زنجان و گلستان و در حوزه توزیع بازار گسترپگاه مناطق چهار، پنج و یک و در گروه شرکت‌های کشت و صنعت و دامپروی شرکت‌های همدان، فارس، سلماس حائز رتبه شدند. نشست فصلی شرکت‌های پگاه با حضور مدیران ارشد صنایع شیر ایران و مدیران عامل شرکت‌‌های تابعه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

منبع: دنیای اقتصاد

انتهای پیام

مرتبط با : پگاه
دادپویان
ایده سبز
رایانه کمک
اوج آرام
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز