فوری / نحوه ثبت نام وام 200 میلیون تومانی بانک ملت با سود متغیر

تورهای مسافرتی لحظه آخر

بانک ملت در قالب طرح «رشد» وام 200 میلیون تومانی را برای مشتریانش تدارک دیده است. این وام به دارندگان حساب سپرده قرض الحسنه تعلق می‌گیرد و سود آن بین یک تا 23 درصد تغییر می‌کند.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افرادی که به دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک ملت تمایل دارند باید حداقل سه ماه و حداکثر شش ماه از مدت زمان ایجاد میانگین حسابشان گذشته باشد. در صورتی که فرد با حساب کوتاه مدت خود برای این تسهیلات درخواست داده باشد، از زمان ایجاد میانگین حساب به اصل سپرده وی سود پنج درصدی تعلق خواهد گرفت.

دریافت این تسهیلات با ارائه ضامن رسمی امکان پذیر خواهد بود. بعد از واریز مبلغ وام، حداکثر 60 ماه زمان برای بازپرداخت آن وجود دارد. لازم به ذکر است که این تسهیلات به افراد حقوقی نیز پرداخت می‌شود و سقف آن برای این گروه تا 1 میلیارد و 500 میلیون تومان افزایش پیدا می‌کند. در صورتی که افراد حقیقی و حقوقی مایل به ادامه فرآیند دریافت وام نباشند، امکان انتقال امتیاز آن را به دیگران دارند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

راز آسمان پایتخت

با در نظر گرفتن سقف وام برای افراد حقیقی، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط به 5 میلیون و 638 هزار و 94 تومان می‌رسد. کل سود وام، 138 میلیون و 285 هزار و 653 تومان و جمع رقم تسهیلات و سود آن 338 میلیون و 365 هزار و 653 تومان خواهد بود.

نگاهی به اهداف بانک ملت

بانک ملت از سی و یکم تیرماه سال 1359 فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک با هدف توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت روابط مشتریان، بهبود کیفیت خدمات، توسعه منابع انسانی و بهبود شاخص عملکرد مشغول کار است.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک ملت
آهن رویال
اوج آرام
رایانه کمک
دادپویان
ایده سبز
آریاپی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز