سهام عدالت 500 هزار تومانی 3 میلیون جهش کرد

سهام عدالت ۵۰۰ هزار تومانی که تا دو روز پیش به زیر ۱۰ میلیون تومان سقوط کرده بود حالا با ۳ میلیون جهش حدود ۱۳ میلیون تومان ارزش دارد.

به گزارش کاماپرس، سهام عدالت در چند هفته گذشته مثل بازار بورس وضعیت مناسبی نداست و مدام از ارزش آن کاسته می شد، اما بعد از روند صعودی بازار بورس ، سهام عدالت هم جان تازه ای گرفت و بعد از چند هفته روند نزولی دوباره به مسیر سبز بازگشت.

حالا ارزش واقی سهام عدالت با ارزش اولیه حدود ۵۰۰ هزار تومان به ۱۳ میلیون تومان رسیده است. از روز چهارشنبه هفته گذشته تا دیروز، با روند صعودی بازار سرمایه، ارزش واقعی سهام عدالت نیز رو به افزایش رفت.

ارزش واقعی سهام عدالت به ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومان در روزهای شنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته گذشته به ترتیب ۹ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان، ۸ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، ۸ میلیون و ۹۱۰ هزار تومان، ۹ میلیون و ۳۱۰ هزار تومان و در روز گذشته ۹ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان بود. اما حالا ارزش این سهام حدود ۱۳ میلیون تومان است.

ارزش سهام عدالت یک میلیون تومانی

ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه یک میلیون تومان، روز شنبه ۲۷ دی ماه حدود ۱۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود. روز دوشنبه ۲۹ دی ماه ۱۶ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان، روز سه شنبه ۳۰ دی ماه ۱۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، روز چهارشنبه یکم بهمان ماه ۱۷ میلیون و ۵۴۰ و روز گذشته به ۱۸ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان رسید.

لازم به ذکر است پس از آزادسازی سهام عدالت، مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند، می توانند با مراجعه به سامانه www.sahamedalat.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خود را مشاهده کنند. البته سهام داران هنوز امکان معامله سهام خود را ندارند.

برای دسترسی سریعتر به اخبار و گزارش های مهم ، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.