ساسی مانکن با ضد حمله «خجالت بکش» معترضان مواجه شد + جزئیات

با انتشار کلیپ ساختار شکن ساسی مانکن در فضای مجازی، پویش «خجالت بکش » توسط معترضان به اشعار و روش های ساختارشکنانه و ضد اخلاق او، راه اندازی شد.

به گزارش کاماپرس، ساسان حیدری یا همان ساسی مانکن که در سال های اخیر در ایام پایانی اسفندماه با انتشار یک آلبوم یا ترانه جنجالی و ساختار شکنانه، ارزش های اخلاقی جامعه را هدف قرار می دهد این بار پا را از همیشه فراتر گذاشته و با انتشار کلیپی با حضور بازیگر فیلم های مستهجن ، هجوم به هنجارهای اخلاقی را به اوج رسانده است.

اما به نظر می سد این جنجال – برخلاف جنجال های قبلی که تنها به شهرت او افزود – برای این خواننده هرزه خوان، هزینه هایی ایجاد خواهد کرد و این بار او صف مخالفان و معترضان به روش های ضد اخلاقی که برای جذب مخاطب به کار می گیرد را به صورت منسجم تری در مقابل خود می بیند.

خجالت بکش ساسی!

بنا به اعلام تسنیم؛ در پی هنجارشکنی اخیر او با انتشار کلیپ مستهجن، پویشی تحت عنوان “#خجالت_بکش” در فضای مجازی به راه افتاده است که هدف آن انعکاس اعتراض شدید مردم نسبت به این اقدام مخرب و ضدّ کودک است.

توضیح آن که ساسی مانکن در آهنگ های خود با استفاده از ترانه های سخیف مملو از الفاظ رکیک بیش از هر طیف سنی دیگر کودکان را مورد هجوم فرهنگی قرار می دهد. دغدغه‌مندان می‌توانند برای شرکت در پویش و ابراز ناراحتی، تأسف و اعتراض خود نسبت به انتشار این گونه کلیپهای ضداخلاق اقدام کنند.

دستگیری افرادی که با ساسی همکاری می کنند

شایان ذکر است مسئولان قضایی نیز این بار شدت عمل بیشتری در برابر اقدامات ساختارشکنانه و هرزه خوانی های این چهره جنجالی داشته اند و علاوه بر تهدید به تحت پیگرد قرار دادن او در سطح بین المللی، عواملی و افرادی را که در تولید و انتشار محتواهای ضد اخلاقی وی مشارکت کنند را نیز مورد تعقیب قانونی قرار داده اند. تازه ترین اقدام در این زمینه نیز دستگیری دو نفر در شیراز است که گفته می شود در تولید محتوای آهنگ های اخیر ساسی مانکن به وی همکاری کرده اند.
اخبار مرتبط را بخوانید:
برای دسترسی سریعتر به اخبار و گزارش های روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.
انتهای پیام