راحت‌ ترین راه برای صادرات به چین

صادرات به چین-کاماپرس

همواره ایران و چین به عنوان دو شریک تجاری بزرگ با یکدیگر در ارتباط بوده‌اند که این مشارکت در صادرات و واردت به چین از ایران در سال‌های اخیر بیشترین رشد را داشته است.

به گزارش کاماپرس، به نقل از شرکت پست PDE، این نکته را به یاد داشته باشید که برای انجام صادرات و واردات به چین باید قواعد و قوانین مربوط به تجارت با چین را رعایت کنید تا بدون مشکل بتوانید تجارت خود را پیش ببرید.

اهمیت صادرات به چین و بررسی وضعیت تجاری میان دو کشور

شاید برای بسیاری این سوال پیش آمده باشد که آیا صادرات به چین سودﺁور است و اصلا اهمیتی دارد یا نه؟ در جواب به این سوال باید گفت که یکی از مهم ترین اصول در دنیای تجارت این است که ابتدا بازار هدف خود را به خوبی شناسایی کنید و سپس با توجه به نیازهای آن اقدام به عرضه‌ی کالا و خدمات خود کنید تا نیازهای بازار خود را بتوانید برطرف کنید. با توجه به جمعیتی که چین دارد و با اینکه به عنوان یک کشور تولید کننده به حساب می‌آید اما  باز هم بسیاری از محصولات و کالاها هستند که این کشور نمی‌تواند آن‌ها را در مقدار خیلی زیاد تولید کند و نیاز مردم کشورش را برطرف کند. این مساله را می‌توانیم به عنوان مهم‌ترین دلیل صادرات به چین برای بسیاری از کشورها به خصوص ایران بدانیم.

کشور چین دارای مرزهای آبی و زمینی وسیع به همراه دسترسی به دریاها و آب های ﺁزاد از چند منطقه است. این موقعیت‌های مناسب باعث شده است که کشور چین برای بسیاری از کشورها از نظر اقتصادی و سیاسی و تجاری به یکی از کشورهای بااهمیت تبدیل بشود و همین موضوع نیز سبب شده است که این کشور با بسیاری از کشورهای دنیا روابط تجاری گسترده داشته باشد، که یکی از مهم ترین این کشورها کشور ایران است. تجارت بین دو کشور ایران و چین از سالیان دور وجود داشته و در دهه ی اخیر به اوج خود رسیده است به گونه ای که اکثر کالاها و محصولات ایرانی به چین صادرات می شود.

صادرات به چین-کاماپرس

لیست کالاهای پرسود صادراتی به چین از ایران

مطمئنا هر تاجری به اولین چیزی که فکر می‌کند سود خودش از این تجارت است و تا وقتی که سود مناسبی در این کار نباشد هرگز آن را انجام نمی دهد. صادرات به چین هم از این قاعده مستثنی نمی‌باشد. اگر به دنبال یک سود چشمگیر در صادرات به چین هستید،شرکت پست سریع بین المللی PDE به شما اقلامی همچون صنایع دستی، صنایع غذایی، محصولات کشاورزی و دامداری و همچنین مواد معدنی را برای صادرات توصیه می‌کند چرا که سود خوبی از این طریق نصیب شما خواهد شد.

صادرات به چین با پست سریع بین المللی PDE

اگر برای صادرات به چین به دنبال سریع‌ترین، مطمئن‌ترین و همچنین ارزان‌ترین راه برای تجارت خود هستید، شرکت پست بین المللی PDE با شما خواهد بود. شرکت پست PDE با داشتن دفاتر فعال در کشور چین، توانسته است همواره بهترین خدمات را به صادر کنندگان ارائه دهد. اگر شما هم قصد صادرات به چین را دارید، می‌توانید از طریق تماس با شماره ‫41546 – 021 با کارشناسان شرکت پست PDE در ارتباط باشید و از خدمات ویژه‌ای که برای صادرکنندگان در نظر گرفته‌اند بهره‌مند شوید.

انتهای پیام

مرتبط با : شرکت پست PDE
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.