دکتر انوشه با حسین عبدالباقی چه ارتباطی داشت؟

در پی حادثه ریزش برج متروپل در آبادان، فیلمی از سید محمود انوشه، سازنده ویدئوهای انگیزشی در فضای مجازی دست به دست شد که در آن به تعریف و تمجید از حسین عبدالباقی، سازنده و مالک برج متروپل، پرداخته بود؛ اما حالا او این رابطه را تکذیب می‌کند و آشنایی‌اش با عبدالباقی را تصادفی می‌خواند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ روز، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، در همین حین، سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، با انتشار بیانیه‌ای نام ۵۰ نفر از روانشناسانی که بصورت غیر قانونی فعالیت می‌کنند را آورد که نام انوشه هم در میان آن‌ها به چشم می‌خورد.

در ویدئوی منتشر شده از انوشه، او که مهرماه سال گذشته در برنامه روز جهانی عصای سفید که توسط هلدینگ عبدالباقی برگزار شده بود، حاضر شده و به تمجید هم استانی‌اش پرداخت و گفت: به خاطر کارآمدی، لیاقت، مدیریت، درایت، بصیرت و طراحی و دیزاین بسیار زیبا و کامل ساختمان متروپل آبادان به عزیز دلم عبدالباقی و همکارانش تبریک می‌گویم.

این درحالی است که متخصصان از مدت‌ها قبل نسبت به خطر خرابی این برج، هشدار داده بودند!

اکنون اما، انوشه ویدیویی در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرده و این ارتباط را «شیطنت‌های مجازی» می‌خواند. او ضمن تسلیت بابت درگذشت هموطنان تصریح می‌کند: در مهر ماه ما قرار بود در تکریم معلولان ما سری به آبادان بزنیم و از خیرین هم تشکر کنیم، متعاقبا به رستورانی که صاحب آن هم اگر اشتباه نکنم آقای عبدلباقی بود، دعوت شدیم که ما را به دفتر کارشان دعوت کرد. در آن‌جا هم مسئولین صحبت فعالیت‌هایی همچون خیر بودن و کارآفرین بودن ایشان و همچنین مدال لیاقتشان را داشتند و از ما خواسته شد که از ایشان بابت همراهیشان تشکر کنیم.

انوشه همچنین افزود: در آن موقع، ساختمانی که ریزش کرد، در مرحله آغاز ساخت بود یا هنوز ساخته نشده بود ولی به هر حال ما هیچ آگاهی و آشنایی از این وضعیت نداشتیم. مع ذلک ما حسب توصیه‌های دوستان یک تشکر «ضمنی» داشتیم.

او در پایان گفت: من مردم آبادان را بصیرتر از آن میدانم که برخی افراد بخواهند بر مدار شیطنت، بر اساس تشکری که از فردی به عنوان خیر آن هم برای حمایت از معلولین داشتم که آن هم با او تصادفی آشنا شدم، این حواشی را ایجاد کنند.

انتهای پیام

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

6 دیدگاه برای “دکتر انوشه با حسین عبدالباقی چه ارتباطی داشت؟

 1. تخریبچی گفته:

  انوشه رو زدن،طرف قبلی رفت و انوشه اومد جاش.حالا بهترین فرصت برای زدن افراد معروف دیگه ای هست که با انوشه عکس دارند.
  چه میکنه این فضای مجازی با انسانها.هم خوبی داره هم بدی.

 2. مهدی حقیقی گفته:

  ولی تصادفی چه تعریف بلند بالایی کردی ؟!!!! به قول خودت مردم بابصیرت ابادانی رو چی فرض کردی ؟!!

 3. آرش کمانگیر. گفته:

  اینم بوی پول بمشامش خورده بوده مگه ندیدیدتوفضای مجازی بااراجیفی که میگه یه عده نادون چنان باورش کردن که هرکی ندونه میگه ازطرف خداآمده دقیقن دست گذاشته روی نقطه ضعف ماایرانیهاچقدرمردم مابلانسبت احمق تشریف دارن چقدر؟!!!

 4. مازیار گفته:

  حالا تمام سخنرانیهای انگیزشی این مرد محبوب را گذاشتین کنار و به یک تشکر این اقا گیر دادین مگر جناب انوش عالم به علم غیب بودن که یک نفر برجی میسازه و بعد این برج با فرو نشستن جان هموطنانمان را میگیرد در درجه اول با قلبی اکنده از درد و چشمی گریان در گذشت هموطنانمان تسلیت عرض میکنم ..ای انسانها به روح همه ان رفتگان قسمتان میدهم دنبال حاشیه نگردین تا ذهنتان متمرکز بر روی اصل ماجرا باشد لعنت خدا بر حاشیه سازان

  • نسرین گفته:

   آخه انوشه از کجا میدونسته این بابا پرونده در شهرداری و اینور اونور داره افراد معتبر به انوشه اعلام کردن این آقا خیره، انوشه هم بنده خدا باور کرده برجه هم که قیافه اش خوب و شیک بوده ،انوشه چه میدونسته با چی ساخته برج رو

   حالا البته من هیچ وقت طرفدار انوشه نبودم ولی بدم نبودم باهاش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *