خودنمایی زاگرس‌پوش در رژه افتتاحیه المپیک توکیو

مراسم افتتاحیه المپیک 2020 توکیو برگزار شد و مردان کاروان ایران در المپیک توکیو با کت و شلوارهای برند زاگرس‌پوش در رژه افتتاحیه شرکت کردند.

به گزارش کاماپرس، المپیک توکیو 2020 بزرگترین رویداد ورزشی جهان روز جمعه 1 مردادماه 1400 با برگزاری مراسم افتتاحیه به صورت رسمی آغاز شد. کاروان المپیکی ایران در مراسم افتتاحیه با لباس های طراحی و تولید شده توسط برندهای ایرانی حاضر شدند و پوشاک مردانه ورزشکاران مرد کشورمان در این رژه توسط برند زاگرس پوش تامین شده بود.

مردان ایران در رژه افتتاحیه المپیک 2020 توکیو کت و شلوارهای برند «زاگرس‌پوش» را به تن داشتند. پرچم کاروان ایران در رژه مراسم افتتاحیه به دست «صمد نیکخواه بهرامی» کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران بود که وی نیز سفیر برند «زاگرس پوش» در المپیک توکیو به شمار می‌رود.

«زاگرس پوش» برند ایرانی تولیدکننده انواع پوشاک مردانه و زنانه در سال‌های اخیر با کیفیت‌ترین و شیک‌ترین البسه را با محوریت سه مفهوم «هنر، طبیعت و فرهنگ» به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه کرده است.

شایان ذکر است؛ «زاگرس پوش» طی تفاهم نامه‌ای با کمیته ملی المپیک ، اسپانسر رسمی کاروان ایران در توکیو را به شمار می‌رود و با هدف حمایت از ورزشکاران و قهرمانان ایرانی اعزامی به این رقابت‌ها، بدون دریافت هزینه ، طراحی و دوخت پوشاک مردانه تمام کاروان المپیک ایران را به عهده داشته است.

انتهای پیام

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *