حضور شرکت بابک مس ایرانیان در نمایشگاه تاسیسات ترکیه

ژیوار

شرکت بابک مس ایرانیان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوله‌های مسی، در نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات استانبول (Sodex 2023) شرکت می‌کند.

به گزارش کاماپرس، نمایشگاه تاسیسات استانبول (SODEX) به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای حوزه صنایع تاسیسات، از 3 تا 6 آبان در شهر استانبول ترکیه برگزار می‌شود. تجهیزات و سیستم‌های گرمایشی، قطعات و سیستم‌های خنک کننده، تجهیزات و سیستم‌های تهویه هوا، قطعات و سیستم‌های تاسیسات، تجهیزات حمام و دستشویی، محصولات و لوازم بهداشتی و مواد و مصالح عایق و گروه‌های خدماتی برخی از محصولات نمایشگاه تاسیسات استانبول را تشکیل می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

بر اساس این گزارش، شرکت بابک مس ایرانیان به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان لوله‌های مسی با هدف ارایه آخرین محصولات و دستاودهای این حوزه در نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات استانبول حضور خواهد داشت. شرکت بابک مس ایرانیان که بیش از 840 مدل لوله مسی را برای استفاده در فرایند تولید سیستم‌های تهویه مطبوع تولید می‌کند، اخیرا در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات تهران از آخرین محصول شرکت تحت عنوان «اینر گرو» (Inner Grove) رونمایی کرد. این محصول در ارتقای بهره وری و راندمان سیستم‌های سرمایش و گرمایش تاثیر بسزایی دارد.

دریان سفر امید

گفتنی است، رویداد نمایشگاهی سودکس ترکیه، علاوه بر ایجاد بستری برای عرضه و معرفی آخرین دستاوردها و نوآوری‌های حوزه تاسیسات، زمینه برقراری ارتباط و همکاری بین شرکت‌ها و انجمن‌های مطرح این حوزه را فراهم می‌آورد.

انتهای پیام

مرتبط با : بابک مس ایرانیان
نهال گشت
سبیت
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز