جزییات ثبت نام وام 200 تا 500 میلیون تومانی کم سود بانک سرمایه

تورهای مسافرتی لحظه آخر

بانک سرمایه یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که اخیرا طرح تسهیلات جدیدی به نام «نسیم پذیرندگان» را ارائه داده است. سقف این تسهیلات برای اشخاص حقیقی به 200 میلیون و برای حقوقی‌ها به 500 میلیون تومان می‌رسد.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افرادی که در بانک سرمایه سپرده جاری دارند و حداقل سه ماه میانگین حساب ایجاد کرده‌اند، امکان درخواست برای وام 200 میلیون تومانی این مجموعه را دارند. این وام به ضامن کسر از حقوق احتیاج ندارد و تنها داشتن جواز کسب و داشتن اعتبار شغلی برای دریافت آن‌ها کافی است. افراد متقاضی تسهیلات مذکور به منظور دریافت این وام باید رتبه اعتباری بین آ تا سی داشته باشند. سود این تسهیلات به 15 درصد می‌رسد و افراد بعد از دریافت آن تا حداکثر 36 ماه فرصت بازپرداخت دارند.

اخبار مرتبط را بخوانید:

اشخاص حقیقی که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی با نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت مشخص شده هستند، باید هر ماه 6 میلیون و 933 هزار و 66 تومان قسط بدهند. کل سود تسهیلات به 49 میلیون و 590 هزار و 365 تومان می‌رسد. جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز 249 میلیون و 590 هزار و 365 تومان خواهد بود.

راز آسمان پایتخت

آغاز به کار بانک سرمایه و افتخارات آن

بانک سرمایه با استناد به ماده واحده قانون اجازه تاسیس بانک‌های غیردولتی سال 1379 و ماده 98 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ایران و همچنین قانون عملیات بانکداری بدون ربا سال 1347 از سال 1384 آغاز به کار کرد.

بانک سرمایه طی مدت فعالیت خود توانسته لوح سپاس پانزدهمین جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران 1397، نشان ویژه مدیریت بحران، لوح سپاس مدیر برتر روابط عمومی، تندیس بلورین سرآمدی روابط عمومی، نشان ستاره شایستگی روابط عمومی و… را به دست آورد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک سرمایه
آهن رویال
ایده سبز
رایانه کمک
اوج آرام
دادپویان
آریاپی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز