جزییات ثبت نام وام جدید 3 میلیارد و 500 میلیون تومانی بانک رفاه

تورهای مسافرتی لحظه آخر

تمامی افرادی که کارتخوان و درگاه پرداخت متصل به بانک رفاه دارند تا 6.5 برابر کارکرد حساب خود امکان دریافت وام از طرح «پذیرنده شو» را دارند. سقف این تسهیلات 3 میلیارد و 500 میلیون تومان اعلام شده است.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افرادی که دارای کارتخوان بوده و به دریافت این وام 3 میلیارد و 500 میلیون تومانی تمایل دارند، باید سپرده جاری داشته باشند و با دستگاه کارتخوان بین دو تا چهارماه کارکرد به ثبت برسانند. ضمانت اصلی این تسهیلات ارائه جواز کسب یا پروانه فعالیت در صورت لزوم ارائه سند به شعبه است. البته ارائه یا عدم ارائه سند را شعبه پرداخت کننده وام تعیین می‌کند.

این تسهیلات با سود 23 درصدی پرداخت می‌شود و حداکثر زمان برای پرداخت اقساط آن 36 ماه اعلام شده است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

راز آسمان پایتخت

با توجه به حداکثر مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان پرداخت اقساط آن، میزان هر قسط 135 میلیون و 484 هزار و 25 تومان است. کل سود این تسهیلات به 1 میلیارد و 377 میلیون و 424 هزار و 916 تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن نیز 4 میلیارد و 877 هزار و 484 هزار و 916 تومان خواهد بود.

نگاهی به خدمات بانک رفاه و تعداد شعب این مجموعه در کشور

بانک رفاه کارگران یک بانک دولتی ایرانی است که انواع خدمات شامل بانکداری خرد، اختصاصی، شرکتی، سرمایه گذاری، ثروت، کارت‌های اعتباری و وام‌های مسکن را ارائه می‌دهد. این بانک از سال 1339 فعالیت خود را آغاز کرد و از آن زمان تاکنون خدمات مذکور را به مشتریان خود ارائه داده است. در حال حاضر بالغ بر هزار و 12 شعبه و 10 هزار و 803 کارمند این بانک به مشتریان ایرانی خدمت رسانی می‌کنند.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک رفاه
اوج آرام
ایده سبز
آهن رویال
دادپویان
رایانه کمک
آریاپی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز