جزئیات وام 400 میلیون تومانی جدید + شرایط بازپرداخت

فرهاد سنجری، مدیر کل همکاری‌های فراسازمانی، سازمان فناوری اطلاعات، از پرداخت تسهیلات اشتغال 400 میلیون تومانی به هر شرکت خبر داد. به گفته سنجری، در حال حاضر سرانه مبلغ تسهیلات برای اشتغال 100 میلیون تومان است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، این وام برای تمامی شرکت‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش خصوصی و تعاونی طراحی شده و متقاضیان در صورت عضویت نظام صنفی رایانه‌ای یا اتحادیه کسب و کارهای مجازی امکان استفاده از آن را دارند. بنا بر این خبر، این وام برای اشتغال زایی‌های جدیدی که طی شش ماه تا یک سال گذشته اتفاق افتاده تدارک دیده شد و طبق لیست بیمه شرکت‌ها به متقاضیان واجد شرایط پرداخت خواهد شد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

مجموعه‌های عامل پرداخت این وام پست بانک ایران و صندوق کارآفرینی امید هستند. ضمانت‌های موردنیاز دریافت این تسهیلات براساس مقررات بانکی و ضوابط داخلی مجموعه‌های ذکر شده، تعیین خواهد شد. ثبت نام این وام از روز گذشته در سامانه‌های سازمان فناوری اطلاعات آغاز شده است. افراد متقاضی می‌توانند به سایت‌های این سازمان مراجعه کرده و فرآیند ثبت نام و مراحل لازم برای دریافت تسهیلات را تکمیل کنند. لازم به ذکر است که این طرح در سطح ملی و استانی اجرا می‌شود.

فرآیند ارزیابی وام اشتغال جدید

بعد از ثبت نام اولیه متقاضیان، طرح‌ها ارزیابی خواهند شد و با توجه به این موضوع مبلغ تسهیلات تعیین می‌شود. با توجه به مدت زمان بررسی و تعیین مبلغ تسهیلات، حداکثر بعد از 15 روز وام گیرنده به بانک عامل برای دریافت این وام معرفی خواهد شد.

اعطای این تسهیلات با 12 ماه تنفس و بازپرداخت 36 ماهه به افراد واجد شرایط پرداخت می‌شود. سود این وام هم 10 درصد اعلام شده است. متقاضیان دریافت این نوع تسهیلات به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سامانه سازمان فناوری اطلاعات مراجعه کنند.

مرتبط با : پست بانکصندوق کارآفرینی امید
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

2 دیدگاه برای “جزئیات وام 400 میلیون تومانی جدید + شرایط بازپرداخت

  1. علی گفته:

    سلام خسته نباشید
    بنده از پست بانک روستامون تو تاریخ 9.25امسال برا دریافت وام اقدام کردم تمام مدارک هم کامل فراهم کردم الان بعده یه ماه مگن اعتبارات شعبه خالیه و جلو وام ها بستس مونده به شانسمون اگه اعتبار بریزن وام می‌دیم حالا من 4ماهه که هر چی دستم اومده گذاشتم به حساب پست بانک به امید اینکه وام بگیرم
    اگه میشه راهنماییم کنین بدونم که امسال وام میدن یا براسال بعد میمونه
    باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.