جزئیات وام 200 میلیون تومانی بانک تجارت

آن دسته از مشتریان بانک تجارت که مایل به دریافت وام هستند، می‌توانند از طریق طرح «پویا برتر» تسهیلات 200 میلیون تومانی بگیرند. متقاضیان دریافت وام از این طرح، سود سپرده نیز دریافت خواهند کرد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، افرادی که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک تجارت هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند. حداقل مدت زمان خواب سپرده دو ماه اعلام شده است. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات ضامن رسمی و اعتبار شغلی است. ضامن رسمی می‌تواند یک کاسب دارای جواز کسب با ارائه سفته یا چک به بانک باشد. حداکثر میزان سود این تسهیلات 7 درصد بوده و مدت زمان بازپرداخت آن نیز به 36 ماه می‌رسد. طی مدت زمان بازپرداخت اقساط به اصل سپرده سود 2 درصدی تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط را بخوانید:

با توجه به مبلغ وام، سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 6 میلیون و 175 هزار و 419 تومان است. کل سود تسهیلات 22 میلیون و 315 هزار و 97 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 222 میلیون و 415 هزار و 97 تومان خواهد بود.

دستاوردهای بانک تجارت

بانک تجارت سال 1358 در قالب یک بانک دولتی به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر نیز این بانک با تمام شعبات خود انواع خدمات در قالب سپرده، تسهیلات و تعهدات، خدمات ویژه، الکترونیک، ارزی و … را به مشتریان ارائه می‌دهد.

این مجموعه طی سال‌های فعالیت خود توانسته ستاره بین المللی کیفیت پاریس، نماد بانک سبز، جایزه ستاره طلایی کیفیت پاریس، نشان بین المللی ستاره طلایی کیفیت پاریس و جایزه طلایی کیفیت خدمات را به دست آورد. لوح کنترل کیفیت 2009، گواهینامه کیفیت، جایزه یورومانی 2004 و … از دیگر دستاوردهای این مجموعه است.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک تجارت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

2 دیدگاه برای “جزئیات وام 200 میلیون تومانی بانک تجارت

  1. یعقوب کریم زاده گفته:

    سلام موقع مجرد تاحالا فقط جانکندن بودکارگر کی سرمایه دارد پس انداز کندپول توحساب داشته باشد یکماه بخاباند واقعن میخاهید وام بدهید وام ۲۰ساله یکسال تنفس چک سفته سند خونه یا روستایی یا شهری قدرت پرداخت داشته باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *