تیگو 7 مدیران خودرو با قیمت 990 میلیون بی‌مشتری ماند

تورهای مسافرتی لحظه آخر

خودروهای تیگو 7 و آریزو 5 شرکت مدیران خودرو که پیش از این مورد اقبال خریداران قرار داشت در جدیدترین فروش نقدی این شرکت بی مشتری مانده است.

به گزارش کاماپرس، پیام ها و پست های فراوانی در شبکه های اجتماعی در حال همرسانی است که در آنها از بی مشتری ماندن خودروهای خودروهای تیگو 7 و آریزو 5 شرکت مدیران خودرو سخن گفته می شود.

بازار خودروهای خارجی پیش از برگزاری انتخابات آمریکا بسیار داغ بود و هر روز قیمت های جدیدی برای این خودروها ثبت می شد اما به نظر می رسد آن دوران سپری شده و باید در انتظار ریزش قیمت این خودروها باشیم.

کارشناسان بازار خودرو پیش از این نیز قیمت های نجومی خودروهای خارجی را کاذب دانسته و اعلام کرده بودند در صورت کاهش قیمت ارز و کاهش فشار انتظارات تورمی، حباب قیمت ها در بازار خودروهای خارجی تا حد زیادی تخلیه می شود.

راز آسمان پایتخت

برای مثال مدیران خودرو اخیرا اقدام به فروش نقدی دو محصول تیگو 7 و آریزو 5 از طریق نمایندگی های خود کرده است. قیمت مصوب کارخانه برای خودرو تیگو 7 معادل 990 میلیون تومان و قیمت آریزو 5 نیز معادل  625 میلیون تومان است.

این درحالیست که فروش نقدی این خودروها با بی رغبتی خریداران مواجه شده و بر اساس گزارش های منتشر شده در شبکه های اجتماعی این خودروها بی مشتری مانده است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم بازار خودرو، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

مرتبط با : مدیران خودرو
ایده سبز
اوج آرام
دادپویان
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “تیگو 7 مدیران خودرو با قیمت 990 میلیون بی‌مشتری ماند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز