تهرانی ها برای خانه دار شدن باید 62 سال منتظر بمانند!

مدیرعامل سابق عمران پردیس گفت: دوره انتظار برای خانه‌دار شدن در شهر تهران به 62 سال رسیده است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار مسکن، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، به نقل از تسنیم، مدیرعامل سابق عمران پردیس با بیان این‌که دوره انتظار برای خانه‌دار شدن در شهر تهران به ۶۲ سال رسیده است، گفت: با تشکیل قرارگاه مسکن شهرداری، اتفاقات خوبی در بخش مسکن پایتخت روی می‌دهد.

مهدی هدایت به اهتمام شهرداری تهران برای عملیاتی کردن نهضت ملی مسکن در سایر دستگاه‌های دولتی اشاره کرد و افزود:‌ پیرو دستور شهردار تهران در خصوص تشکیل قرارگاه مسکن، به ریاست معاون شهرسازی، جلسه‌ای با حضور شهرداران مناطق و اعضای مرتبط با قرارگاه تشکیل شد و تصمیمات خوبی برای پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن اتخاذ شد.

بیشتر بخوانید:

آریاک سفر

وی تصریح کرد: به‌عنوان کارشناس مسکن پیش‌بینی می‌کنم با توجه به آسیب‌شناسی معاون شهرسازی، قطعا چندین اتفاق خوب در بحث ساخت مسکن در شهر تهران روی می‌دهد. با توجه به این‌که دوره دسترسی مردم به مسکن در تهران به ۶۲ سال رسیده و قیمت مسکن در پایتخت از خیلی از شهرهای مهم دنیا بالاتر رفته است، نیاز است در این بخش اقدامات موثری عملیاتی شود.

این کارشناس مسکن بیان کرد: محوریت‌های جلسه قرارگاه مسکن شهرداری کاهش زمان صدور پروانه و استفاده از ظرفیت‌ زمین نهادها و بنیاد برای تسهیل در صدور پروانه و … بود. ما هم در شهرداری منطقه ۱۹ اعلام آمادگی کرده‌ایم حدود ۲۱ هزار مسکن را بسازیم.

هدایت خاطرنشان کرد: سازمان نوسازی شهر تهران تکالیف خوبی را در بحث ساخت مسکن پذیرفته و مطمئن هستیم با رویکرد کنونی اتفاقات خیلی خوبی در بخش مسکن تهران روی می‌دهد.

نرم افزار حسابداری
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز