تغییر قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده و صفر/ 25 مهر

پژو206-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

امروز 25 مهرماه پژو 206 تیپ 2 بالاخره پس از 10 روز ثبات قیمت در همه مدل‌های خود تغییر قیمت پیدا کرد.

کاماپرس در ادامه به بررسی قیمت خودروی پژو ۲۰۶ تیپ۲ صفر می‌پردازد؛

پژو ۲۰۶ تیپ۲ صفر مدل ۱۴۰۱ در بازار 309 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد. این خودرو نسبت به روز گذشته یک میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.

پژو ۲۰۶ تیپ۲ صفر علاوه‌بر مدل ۱۴۰۱ در دو مدل دیگر یعنی مدل‌های  ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ صفر نیز در بازار حضور دارد. همین موضوع سبب شده است که خریداران بتوانند با بودجه محدودتر خودروی صفر خریداری کنند.

امروز 25 مهرماه ۱۴۰۱ خودروی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر مدل ۱۴۰۰ در بازار 297 میلیون تومان قیمت دارد. این مدل ۲۰۶ تیپ ۲ نسبت به دیروز یک میلیون تومان گران‌تر شده است.

راز آسمان پایتخت

پژو ۲۰۶ تیپ۲ مدل ۱۳۹۹ صفر نیز نسبت به دیروز با یک میلیون تومان افزایش قیمت مواجه شده است.. پژو ۲۰۶ تیپ۲ با سی‌دی و پلیر و سنسور عقب، 286 میلیون تومان قیمت دارد.

پژو206-کاماپرس

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده

خریداران زیادی در بازار خودرو به دلیل مالی به سراغ خرید خودروهای صفر نمی‌روند. همین مسئله باعث شده است که بازار خرید و فروش خودروهای کارکرده رونق خاصی را در سال‌های اخیر تجربه کند.

کاماپرس در ادامه به بررسی قیمت مدل‌های متنوع پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده می‌پردازد.

در یکی از سایت‌‌های مربوط به خرید و فروش خودرو پژو ۲۰۶ تیپ۲ کارکرده مدل 1399 با 64 هزار کیلومتر کارکرد 270 میلیون تومان برای خریداران در دسترس است. خودرو سه ماه بیمه دارد بدون رنگ است. هم‌چنین صاحب خودرو عنوان کرده است که حاضر است خودروی خود را با خودروی برلیانس h330 نیز معاوضه کند.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده مدل 1389 با 159 هزار کیلومتر کارکرد 163 میلیون تومان آگهی فروش شده است. تمامی مصرفی‌های خودرو تعویض شده‌اند. فیلترهای روغن، کابین و هوا به‌تازگی نو شده‌اند و خودرو یک سال بیمه دارد.

دیگر پژوی ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده مدل 1388 با 234 هزار کیلومتر کارکرد 145 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. خودرو دور رنگ است و هفت ماه بیمه دارد. سرسیلندر و باتری خودرو نو هستند و شاسی‌ها هیچ‌گونه ضربه‌ای ندیده‌اند.

خریداران خودروی کارکرده با جست و جویی ساده در فضای اینترنت می‌توانند پژو 206 تیپ 2 را به مبلغ زیر 100 میلیون تومان نیز پیدا کنند.

پژو 206 تیپ 2 کارکرده مدل 1382 با 280 هزار کیلومتر کارکرد 98 میلیون تومان آگهی فروش شده است. خودرو تمام رنگ است و 11 ماه بیمه دارد. خودرو از لحاظ فنی سالم است و نیاز به تعمیر ندارد.

نویسنده:مسعود جهاندیده

انتهای پیام

مرتبط با : ایران خودروپژو
رایانه کمک
ایده سبز
اوج آرام
دادپویان
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز