تعویق کنکور سراسری در ستاد ملی کرونا رد شد

پیشنهاد تعویق کنکور سراسری به مدت یک ماه به ستاد ملی مقابله با کرونا که وزیر بهداشت شب گذشته در صفحه اینستاگرام خود از آن سخن گفته بود امروز در این ستاد به بحث گذاشته شد اما مورد مخالفت اعضای ستاد قرار گرفت و رد شد.

به گزارش کاماپرس، آن دسته از داوطلبان کنکور که با پست اینستاگرامی شب گذشته وزیر بهداشت به تعویق کنکور سراسری امسال امید بسته بودند، از خروجی جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا غافلگیر و حتی شوکه شدند.

البته در مقابل داوطلبانی که مصرانه در پی برگزاری کنکور سراسری در موعد مقرر هستند از مخالفت ستاد ملی کرونا با تعویق کنکور 99 خوشحال شدند.

کنکور در موعد مقرر برگزار می شود

آریاک سفر

بنا به اعلام ایسنا در جلسه عصر امروز این ستاد موضوع تعیین تکلیف زمان برگزاری کنکور سراسری مطرح شد و بر اساس بیانیه مشترک “وزرای علوم، تحقیقات وفناوری” و “بهداشت، درمان و آموزش پزشکی”، اعضای ستاد با هر گونه تغییر در زمان برگزاری کنکور سراسری مخالفت کردند.

در بیانیه مشترک وزرای “علوم، تحقیقات و فناوری” و “بهداشت، درمان و آموزش پزشکی” آمده است:« پیرو نیاز به زمان بیشتر جهت برگزاری آزمون سراسری توسط مجریان آزمون به نیت یافتن فضای مناسب برای برگزاری منطبق با پروتکل های سختگیرانه و مشروط به تایید تغییر تاریخ در ستاد ملی مدیریت کرونا، از آنجا که این تغییر به دلایل متعدد مورد تایید ستاد قرار نگرفت، مقرر شد با همکاری استانداران محترم، مراکز آموزشی، فرهنگی، ورزشی، نظامی و انتظامی، کمبود فضاها و تجهیزات مورد نیاز جهت اعمال و اجرای پروتکل ها مهیا و آزمون سراسری در تاریخ مصوب قبلی ستاد ملی مدیریت کرونا (در روزهای ۲۹- ۳۰ و ۳۱ مرداد و یکم شهریور ماه) برگزار گردد.»

انتهای پیام

نرم افزار حسابداری
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

2 دیدگاه برای “تعویق کنکور سراسری در ستاد ملی کرونا رد شد

 1. بی نام گفته:

  مگه ما مسخرشونیم
  بعد میگن ما به فکر داوطلباییم
  اره معلومه .خودت نمیتونی چهار ساعت ماسک بزنی بعد با تعویق کنکور مخالفت کردی
  واقعا متاسفم چرا با اعصاب کنکوری ها بازی میکنین

 2. ایرانی گفته:

  خاک بر سر ستاد ملی کرونا با این تصمیم گیری های لحظه ای و غیرکارشناسی شده اش که روح و روان بچه های مردم را به بازیچه گرفته و هر روز یک تصمیم خلق الساعه می گیرد. حیفه این تجربه های وزین در اختیار سایر کشورها قرار نگیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز