تصاویری از دختر دوچرخه سواری که بر اثر تصادف کشته شد ( ونوس زرین خاک )

ونوس زرین خاک ، بانوی دوچرخه سوار عضو هیات دوچرخه سواری تهران که در شبکه‌های اجتماعی نیز شناخته‌شده بود، در روز جهانی دوچرخه‌سواری و حین تمرین در حادثه رانندگی کشته شد.

به گزارش کاماپرس، روز گذشته، درست در روزی که به نام روز جهانی دوچرخه شناخته می‌شود، ونوس زرین خاک بانوی ۳۶ ساله دوچرخه سوار بر اثر یک سانحه تصادف چشم از جهان فرو بست.

ونوس زرین خاک
دریاچه لار

حادثه چگونه رخ داد؟

ونوس زرین خاک (نوری) دوچرخه سوار رشته کوهستان و مادر یک فرزند بود که روز چهارشنبه در تهران در ورودی اتوبان شیخ فضل الله نوری به حکیم در اثر سانحه‌ای جان باخت تا خاطره‌ای تلخ برای روز دوچرخه بر جای بگذارد.

ونوس زرین خاک
دریاچه لار

این سانحه پیش از ظهر چهارشنبه رخ داد و به گفته شاهدان عینی، ونوس زرین خاک (نوری) به سرعت و پیش از رسیدن نیروهای امدادی جان سپرده بود و علت مرگ، اصابت ضربه به سر بوده است. ونوس نوری در کنار دوچرخه خود منتظر مربی اش بوده که یک خودرو به او برخورد می‌کند و از صحنه تصادف متواری می‌شود.

ونوس زرین خاک

ونوس زرین خاک (نوری) را بیشتر بشناسید

ونوس نوری گرچه دوچرخه سوار چندان مطرحی نبود اما یک زندگی ورزشی داشته است. او علاوه بر دوچرخه سواری در رشته‌های یوگا، کیک بوکسینگ، دراگون بوت و کوهنوری نیز فعالیت می کرده است.

ونوس زرین خاک
صعود به قله لتمان كن
صعود به قله سبلان
صعود به قله دماوند

مدتی پیش نیز یک دوچرخه‌سوار نوجوان در یزد بر اثر تصادف در حین تمرین درگذشت. از این رو رکابزنانی کمپینی راه‌اندازی کردند مبنی بر اینکه رانندگان فاصله یک و نیم متری خود را با دوچرخه سوارها رعایت کنند.

ونوس زرین خاک
صعود به قله لتمان كن

صعود به قله توچال
صعود به قله ساکا
صعود به قله ریزان

پارک جنگلی چیتگر

پایان پیام

 

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

23 دیدگاه برای “تصاویری از دختر دوچرخه سواری که بر اثر تصادف کشته شد ( ونوس زرین خاک )

 1. میترا شیرازی گفته:

  ونوس دوست صمیمی من بود.باورم نمیشه دیگه نمیبینمش.ونوس جونم دلم برات تنگ شده.برای صدای قشنگت و برای صورت زیبات عزیز دلم.

 2. فرشته گفته:

  به نظر من که تصادف عمدی بوده! باید خانواده اس سفت و یخت پیگیری کنن قاتلش پیدا شه …اینکه کنار خیابون ایستاده یه دفعه یه ماشین میاد چنان میزنه که در دم بمیره و فرار میکنه اصلا تصادف به نظر نمیرسه!

  • احمد گفته:

   خبر ناراحت کننده ای بود. ولی … توی اتوبان چه کار می‌کرد آخر؟ اگر دوچرخه‌سوار حرفه‌ای بوده باید یاد می‌گرفته که توی بزرگراه‌های نفرت‌انگیزترین شهر دنیا نمی‌شود دوچرخه‌سواری کرد. ما هنوز برای این‌که توی خیابان‌ها دوچرخه‌سواری را جا بیندازیم راه درازی داریم. چه برسد به بزرگراه‌ها…

 3. R گفته:

  هر کسی از ظن خود شد یار من
  تنها خدا میداند ……
  سوره اسرا ایه ۸۴
  خدای شما بر آنکسی که هدایت یافته از همه آگاهتر است

 4. سا گفته:

  ونوس دوست من بود، بانوی کامل، عاشق زندگی ، خانواده دوست، پر از انرژی بود، داشتم میرفتم سفر باهاش تلفنی حرف زدم، رفتم و برگشتم توی اینستا خبر هجرتش رو شنیدم. هنوز باورم نمیشه ….

 5. DARK WATER گفته:

  خدا بیامرزه من کم و بیش میشناختمش گاهی میدیم دوچرخه اش رو عقب ماشین میذاشتم و ب عشق تمرین میرفت نمیدونم چجوری میخواد با عذاب وجدان یک عمر زندگی کنه اونی ک زد و در رفت

 6. علی گفته:

  خدایش بیامرزد. اول این که ایشان نباید کنار بزرگراه توقف می کرده و قرار می گذاشته. دوم این که فرهنگ رانندگی ما خیلی خرابه و باید در این خصوص خیلی کار کنیم.

  • احسان گفته:

   چرا دوچرخه سوارهای هیات دوچرخه تهران توی اتوبونها تمرین می کنند ؟چرا اون کسی که مسئولیت به عهده می گیره به فکر سلامت دوچرخه سوارها نیست ؟

 7. امیر حسین جعفر زاده گفته:

  خدا بیامرزه عزیز از دست رفته رو خدا به خانوادش صبر بده ، درسته من این خانوم رو نمیشناختم ولی انگار حسی عجیب از وقتی فهمیدم بیچاره به رحمت خدا رفته بهم دست داده مثله اینکه عزیز خودمو از دست داده باشم و تا همین لحظه جلو چشامه به یادش اشک ریختم … جایگاه ابدیش آروم روحش شاد بانو ونوس زرین خاک…

 8. هادی گفته:

  سلام خدا رحمتش کنه روحش شاد متاسفانه در این 6 ماه گذشته چند نفر دوچرخه سوار خانم و اقا بر اثر تصادف فوت شدند
  روز سه شنبه 17تیر ماه99 ساعت 7 صبح متاسفانه دوست دوچرخه سوارمون ابتدای جاده رفسنجان به طرف یزد با کامیون فوتون از پشت برخورد کرد و پنج شنبه فوت شد مرحوم سید محمد حسینی 25 سال داشت

 9. سارگل گفته:

  بهرام که گور میگرفتی همه عمر /دیدی که چگونه گور بهرام گرفت ؟
  حتی این آدمام زود تموم میشن وای بحال ما بیحالا مردنیا مریضا ! 🤕

 10. سید محمود کشمیری گفته:

  امروز که این خبر ناراحت کننده رو دیدم بسیارمتاسف شدم . خدا رحمتش کنه ، از تصاویر و علاقمندی اش به ورزش در طبیعت مشخصه راه و روش زندگی شو با عشق به طبیعت گره زده بوده و زندگی شو دوست داشته .بنابراین حقش نبوده به این صورت در این سن از صفحه روزگار محو بشه . خدا لعنت کنه آن آدمای تنگ نظر و دل مرده و سادیسمی که به این گروه از انسانهایی که خوب زندگی می کنند حسادت می ورزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.