بسته اینترنت رایگان 20 گیگی تا کی اعتبار دارد؟ + روش فعال سازی

آخرین زمان فعال سازی بسته رایگان 20 گیگاباتی-کاماپرس
ژیوار

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز چهارشنبه ۲۳ خرداد اعلام کرد که ۲۰ گیگ اینترنت رایگان برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتخابات برای کابران تلفن همراه فعال می‌شود.

به گزارش کاماپرس، به دنبال همین موضوع، عیسی زارع پور، در یکی از پیام‌رسان‌های داخلی، متنی را منتشر کرده و اعلام کرد مهلت فعال کردن بسته هدیه تا ۸ تیرماه، یعنی روز انتخابات خواهد بود.

کاربران می‌توانند از بسته ۲۰ گیگابایتی ترافیک داخلی رایگان (هدیه دولت) برای پیگیری اخبار و مناظرات در سکو‌های داخلی استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:

در همین رابطه زارع پور در فضای مجازی نوشت: کاربران تا روز جمعه ۸ تیرماه، همزمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری امکان فعال سازی بسته اینترنت رایگان ۲۰ گیگابایتی را دارند.

دریان سفر امید

این بسته ۲۰ گیگابایتی برای استفاده رایگان از سکو‌های داخلی سروش پلاس، گپ و آیگپ، بله، ایتا، روبیکا، ویراستی و تلوبیون در ایام تبلیغات انتخابات تدارک دیده شده و تا پایان تیرماه نیز قابل استفاده است.

کاربران اپراتور‌های همراه اول و رایتل با کد دستوری #۶۷۳*۱۰۰* (ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷۳ مربع) می‌توانند بسته مذکور را فعال کنند. کاربران ایرانسل نیز با شماره گیری کد دستوری #۱*۵* (ستاره ۵ ستاره ۱ مربع) می‌توانند نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایند.

انتهای پیام

مرتبط با : ایرانسلرایتلهمراه اول
نهال گشت
روکش مارال
تهران آهن
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز