برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی در بهمن ماه

چهارمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، فست فود، کافی‌شاپ، قنادی، هتل و صنایع مرتبط بهمن ماه سالجاری در شهر آفتاب برگزار می‌شود.

به گزارش کاماپرس، تخصصی شدن نمایشگاه ها و رویدادهای تجاری  رشد و شکوفایی هر چه بیشتر شاخه ها و گروه های مختلف صنایع را در پی دارد و استقبال متخصصان و کارشناسان از این گونه نمایشگاه ها نیز نشان دهنده تاثیر مثبت نمایشگاه های تخصصی در ارتقاء بخش های صنعتی است.

بر این اساس، چهارمین نمایشگاه تخصصی بین المللی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، فست فود، کافی‌شاپ، قنادی، هتل و صنایع وابسته با هدف آشنایی با تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی برای پخت غذا با کیفیت مطلوب برگزار می شود که این موضوع با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

براساس این گزارش، نمایشگاه مذکور با حضور نمایندگان شرکت های معتبر خارجی برای ارایه تکنولوژی های جدید در صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی، کترینگ و کافی شاپ برگزار خواهد شد. همچنین در راستای کاهش هزینه های تولید غذا برای واحدهای بزرگ راهکارهایی از سوی اساتید بین المللی طبخ و تولید غذا پیش بینی شده  که تحت عناوینی همچون كاهش تا ٣٠ درصدی هزینه‌ها، مديريت استاندارد آشپزخانه، استاندارد سازى غذا و استاندارد سازى منابع انسانى ارائه خواهد شد

شایان ذکر است، این نمایشگاه از۱ تا ۴بهمن ماه 1399 توسط شرکت مبادلات نوین هزاره سوم و با حضور بیش از۸۲ شرکت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود.

انتهای پیام

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.