برندگان قرعه کشی پژو 206 تیپ 5 و چهار محصول دیگر ایران خودرو مشخص شدند

مراسم قرعه کشی مرحله سوم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو شامل قرعه کشی پژو 206 تیپ 5 و چهار محصول دیگر این شرکت امروز دوشنبه 24 شهریورماه 1399 برگزار شد و برندگان این قرعه کشی ها مشخص شدند.

به گزارش کاماپرس، قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو شامل شامل قرعه کشی پژو 206 تیپ 5 ، پژو پارس ، پژو 405 ای ال ایکس، پژو 206 صندوق دار و سمند ال ایکس در حالی برگزار شد که بر اساس تجربه پیش فروش ها و فروش فوق العاده های قبلی قرعه کشی پژو پارس و قرعه کشی پژو 206 تیپ 5 پرتقاضاترین قرعه کشی های امروز خواهد بود.

پس از انجام فرآیند قرعه کشی و تایید فرآیند آن توسط نهادهای ناظر، مشخصات افراد پذیرفته شده، در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esal.ikco.ir قرار خواهد گرفت.
این اتفاق نیز طبق تجربیات قبلی در روز بعد یعنی سه شنبه 25 شهریورماه روی خواهد داد. البته در اولین دوره های قرعه کشی پیش فروش های ایران خودرو و سایپا کُدهای برندگان ساعتی بعد از پایان قرعه کشی در اختیار رسانه های قرار می گرفت و ممکن است این اتفاق در این قرعه کشی نیز تکرار شود که در این صورت کدهای برنده در همین خبر به روزرسانی و منتشر می شود.

همچنین اطلاع رسانی به برندگان این قرعه کشی ها از طریق ارسال پیامک به برگزیدگان نیز صورت خواهد گرفت.

گفتنی است بنا به اعلام تسنیم شرکت‌کنندگان در طرح قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده پنج محصول ایران‌خودرو می‌توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در سایت ایران‌خودرو از نتیجه مشارکت خود در این طرح اطلاع یابند.

شایان ذکر است در این قرعه کشی بیش از 2 میلیون و پانصد هزار متقاضی شرکت کردند که از این تعداد، ۱۶ هزار نفر براساس ظرفیت هر خودرو، برای ثبت‌نام قطعی و با روش قرعه‌کشی انتخاب و ۵۰ درصد نیز بعنوان افراد ذخیره درنظر گرفته شده‌اند.

برندگان قرعه کشی های مذکور تا روز پنج شنبه این هفته، ۲۷ شهریورماه فرصت خواهند داشت تا با واریز تمام وجه خودرو به حساب شرکت ایران خودرو،‌ نسبت به ثبت نام قطعی در این طرح اقدام کنند و چنانچه از این مهلت استفاده نکنند و واریز وجه را انجام ندهند، نفرات منتخب قرعه کشی با فهرست ذخیره ها جایگزین خواهند شد.

رنگ خودروهای برندگان فروش فوق العاده ایران خودرو

برندگان سمند LX می توانند این خودرو را با رنگ‌های سفید، خاکستری متالیک و مشکی متالیک از خودروساز تحویل بگیرند.

 پژو 206 تیپ 5  که جزو گران ترین خودروهای داخلی بازار خودرو است نیز با رنگ‌های سفید، خاکستری متالیک، مشکی متالیک و قرمز متالیک در دسترس برندگان قرعه کشی قرار دارد.

پژو 206 صندوق دار را با رنگ‌های سفید، خاکستری متالیک و گیلاسی متالیک در این طرح به فروش می رسد

پژو پارس بنزینی نیز با رنگ‌های سفید، مشکی متالیک، خاکستری متالیک و نقره‌ای متالیک در سومین طرح فروش فوق العاده ایران خودرو حاضر است.

پژو 405 SLX با رنگ‌های سفید و خاکستری متالیک نیز عرضه شده است.

اخبار مهم و جذاب حوزه خودرو را بخوانید:

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

مرتبط با : ایران خودرو