برخی از ویژگی های بهترین قالیشویی ها را بدانید

معمولا انواع فرش و قالی در شهرهای بزرگ به دلیل آلودگی هوا و گرد و غبار موجود در فضا زودتر کثیف می‌شود. به همین دلیل ساکنان شهرهای بزرگی مثل تهران، اصفهان و … زودتر به شست و شوی قالی و خدمات این چنینی احتیاج پیدا می‌کنند. با توجه به این موضوع بهتر است ساکنان شهرهای بزرگ باید یک قالیشویی مناسب را انتخاب کنند و همواره انواع فرش و قالی خود را به آن بسپارند. بهترین قالیشویی در اصفهان ، تهران و … ویژگی‌هایی دارد که در ادامه بررسی می‌شوند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ بازار، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، معمولا خانواده‌ها به منظور حفظ دمای منزل و برای جلوه دادن بیشتر به فضای خانه خود از انواع فرش و قالی استفاده می‌کنند. این محصولات بعد از مدتی گرد و خاک می‌گیرند و باید به صورت تخصصی و مناسبی شست و شو شوند. معمولا شست و شوی این محصولات به مجموعه‌های تخصصی سپرده می‌شود تا به بهترین نحو گرد و خاک و کثیفی فرش گرفته شود و انواع ین محصولات کاملا تمیز به مشتریان تحویل داده شود. اما انتخاب یک مرکز مناسب برای شست و شوی انواع قالی و فرش کاری دقیق و حساس است.

در ادامه برخی از ویژگی‌های بهترین قالیشویی ها بیان خواهد شد؛

استفاده از تجهیزات مناسب

چه در تهران به دنبال بهترین قالیشویی باشید، که بخواهید بهترین قالیشویی در اصفهان را پیدا کنید یا در هر شهر دیگری که ساکن هستید، باید بدانید معمولا قالیشویی‌های مناسب و خوب از بهترین تجهیزات برای شست و شو انواع فرش و قالی استفاده می‌کنند. این تجهیزات به قدری پیشرفته هستند که ابتدا گرد و خاک فرش‌ها را جمع آوری کرده و سپس کار شست و شوی قالی یا فرش را انجام می‌دهند.

کارشناسان با تجربه

مراکز معتبر قالیشویی معمولا قبل از شست و شوی فرش و قالی، کارشناس یا کارشناسان متبحر خود را به منزل متقاضیان می‌فرستند تا فرش یا قالی مورد نظر را از لحاظ جنس تار و پود و رنگ الیاف بررسی کنند و بهترین مواد شوینده را برای شست و شوی آن کنار بگذارند. زیرا هر نوع فرشی با توجه به نوع بافت و الیاف به کار رفته در آن به مواد شوینده مخصوصی احتیاج دارد.

خشکشویی حرفه‌ای فرش‌ها

بعد از شستن اصولی فرش و قالی، نوبت به خشک کردن آن می‌رسد که باید به صورت کاملا اصولی انجام شود. معمولا خشک کردن فرش‌ها نیز با دستگاه‌های مناسب و آخرین تجهیزات روز دنیا انجام می‌شود.

توجه به شرایط مشتریان

معمولا مراکز معتبر قالیشویی به نیازمندی مشتریان و حساسیت آن‌ها درخصوص شست و شوی قالی و فرش مورد نظرشان توجه کرده و فاکتورهای رسمی به آن‌ها ارائه می‌دهند تا از این بابت مشتریان آسوده خاطر باشند.

بهترین قالیشویی در اصفهان کدام است؟

اگر ساکن شهر بزرگی مثل اصفهان هستید و به دنبال بهترین قالیشویی در اصفهان می‌گردید، قالیشویی همیشه تمیز یکی از این مراکز است. این قالیشویی دارای گواهینامه معتبر شستشو از اتحادیه قالیشویی است و انواع فرش و قالی شما را با دستگاه‌های به روز و مناسب شسته و به شما تحویل خواهد داد. ضمنا این قالیشویی ضمانت نامه کتبی شست و شو و سلامت فرش را به مشتریان ارائه می‌دهد تا مشتریان با آسودگی خاطر فرش‌های خود را به این مجموعه بسپارند.

این مجموعه تاکنون توانسته نظر بیشتر از 8 هزار خانواده اصفهانی را به خود جلب کند. قالیشویی همیشه تمیز برای شست و شوی انواع فرش و قالی مواد شوینده با کیفیت و مناسبی را به کار می‌برد و همواره به خواسته‌های مشتریان خود در زمینه شستن فرش توجه می‌کند.

توجه قالیشویی همیشه تمیز به درخواست‌های مشتریان

مشتریانی که مایل به مشاهده چگونگی شست و شوی فرش‌ها در قالیشویی همیشه تمیز هستند، امکان مشاهده فیلم شستن فرش‌ها را دارند. قالیشویی همیشه تمیز به دلیل توجه به مقوله شفافیت، چنین امکانی را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا آن‌ها با آرامش خاطر بیشتری فرش و قالی خود را به چنین مرکزی بسپارند.

بهترین قالیشویی اصفهان هزینه شست و شوی فرش‌ها را براساس نرخ مصوبه اتحادیه از مشتریان دریافت می‌کند. این مجموعه به کیفیت شست و شوی فرش‌ها توجه دارد و به این موضوع اهمیت می‌دهد. ضمنا سرویس حمل و نقل این مجموعه برای فرش‌ها رایگان است و در این خصوص هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.

برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش با ما در تماس باشید :

تلفن تماس :  03133331222

آدرس سایت : hamishehtamiz.com

مرتبط با : همیشه تمیز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *