با ویزای کانادا، مجوز ورود به چه کشور‌هایی را خواهید داشت؟

ویزای کانادا از پاسپورت بسیاری از کشور‌های جهان اعتبار بیشتری دارد. تعجب کردید؟! با اخذ ویزای کانادا مجوز ورود به 37 کشور جهان از جمله انگلستان، کره، سنگاپور، مکزیک و … را بدون ویزا خواهید داشت. البته به شرطی که ویزای شما معتبر و منقضی نشده باشد!

به گزارش کاماپرس به نقل از ویزالند، اما این کشور‌ها کدام‌اند و به چه دلیل ویزای کانادا را معتبر می‌دانند؟

کشورها به سیستم غربالگری کانادا اعتماد دارند!

متقاضیان ویزای کانادا از فیلترهای امنیتی متعددی برای اخذ ویزای کانادا عبور می‌کنند. این فیلترها به‌قدری کارایی خوبی از خود نشان داده‌اند که اکثر کشورهای جهان، شخص دارنده ویزای کانادا را یک توریست و گردشگر واقعی قلمداد می‌کنند. به همین دلیل به دارندگان این ویزا بدون اخذ هیچ مجوزی اجاره اقامت کوتاه‌مدت در کشور خود را می‌دهند. همچنین بعضی از کشورهای جهان فاقد زیرساخت، فناوری یا منابع لازم برای بررسی کامل و دقیق متقاضیان ویزا هستند، به همین دلیل به سیستم ویزا دهی کانادا اعتماد می‌کنند و بدون ویزا به آن‌ها اجازه ورود می‌دهند.

ویزای کانادا-کاماپرس

ویزای کانادای موردنیاز، برای سفر بدون ویزا به سایر کشور‌ها

دقت داشته باشید که قبل از سفر، قوانین ورود کشور مقصد خود را حتماً چک کنید!

 • ویزای توریستی کانادا (V-1)
 • ویزای کار کانادا (W-1)
 • ویزای تحصیلی کانادا (S-1 و SW-1)
 • ویزای ترانزیت کانادا (VH-1)
 • کارت اقامت دائم کانادا (PR)

بهترین ویزای کانادا برای سفر به سایر کشور‌ها

در بین ویزا‌های کانادا، ویزای توریستی هزینه، شرایط، مدارک و مسیر اخذ آسان‌تری نسبت به سایر ویزا‌های این کشور دارد. البته این موضوع به شرایط شما نیز می‌تواند بستگی داشته باشد! برای مثال شاید شخصی با رزومه قوی تحصیلی، شانس بسیار بیش‌تری برای اخذ ویزای دانشجویی کانادا داشته باشد! با این حال در شرایط کلی ویزای توریستی می‌تواند گزینه آسان‌تری برای انتخاب باشد!

کرمان موتور شیراز

سایر ویژگی‌های ویزای توریستی کانادا

 • مدت اعتبار ویزای توریستی کانادا برای سفر بالا است!
 • هزینه اخذ ویزای توریستی کانادا نسبت به سایر ویزا‌ها پایین‌تر است!
 • ویزای توریستی کانادا مصاحبه ندارد.
 • با اخذ ویزای کانادا، مهاجرت به کانادا و در نهایت دریافت پاسپورت این کشور برای شما آسان‌تر می‌شود!

با ویزای کانادا به چند کشور بدون ویزا می‌توان سفر کرد

با ویزای کانادا می‌توانید به 37 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید. فراموش نکنید برای سفر به این کشورها باید ویزای شما معتبر باشد و منقضی نشده باشد!

کشور انگلستان

کشور انگلستان به دارندگان ویزای کانادا این اجازه داده که برای 24 ساعت بدو ویزا در این کشور اقامت داشته باشند. در واقع کشور انگلیس فقط اجازه ترانزیت به شما می‌دهد اما با این تفاوت که مدت‌زمان آن بیشتر از ویزای ترانزیت عادی این کشور است که 10 ساعت اعتبار دارد! البته برای ورود به انگلستان با ویزای کانادا باید به صورت هوایی وارد این کشور شوید!

کشور کره جنوبی

با تمامی انواع ویزا‌های کوتاه‌مدت کانادا به جز ترانزیت می‌توانید به مدت 30 روزه در کره جنوبی اقامت داشته باشید. فراموش نکنید برای ورود به کره باید ویزای مولتی کانادا را اخذ کرده باشید.

کشور مصر

برای ورود به کشور مصر می‌بایست ویزای مولتی کانادا را اخذ کرده باشید. با این ویزا می‌توانید به مدت 30 روز در این کشور اقامت کنید!

کشور قطر

کشور قطر به دارندگان ویزای کانادا اجازه می‌دهد که به مدت 30 روز اقامت داشته باشند. البته برای ورود باید حداقل 30 روز از اعتبار ویزای شما باقی‌مانده باشد.

کشور عمان

کشور عمان به دارندگان ویزای کانادا اجازه اقامت 30 روزه بدون ویزا را می‌دهد. البته کسانی که ویزای سینگل کانادا در فرودگاه از آن‌ها 20 ریال عمان هزینه دریافت می‌شود!

کشور مکزیک

با ویزای کانادا می‌توانید به مدت 180 روز در کشور مکزیک اقامت داشته باشید. بااین‌حال حتماً باید ویزای شما مولتی باشد.

کشور کاستاریکا

با ویزای مولتی کانادا می‌توان به مدت 30 روز در این کشور اقامت داشت. البته ویزای شما حداقل 6 ماه باید اعتبار داشته باشد.

کشور سنگاپور

برای ورود به کشور سنگاپور بدون ویزا باید ویزای مولتی یا اقامت دائم کانادا را اخذ کرده باشید. با اخذ ویزای کانادا می‌توانید به مدت 4 روز در این کشور اقامت داشته باشید!

سایر کشور‌هایی که می‌توان با ویزای کانادا به آن‌ها سفر کرد!

ویزای کانادا-کاماپرس

نکات سفر با ویزای کانادا به سایر کشور‌ها

 1. در بیشتر موارد باید مطمئن باشید که گذرنامه و ویزای شما از اعتبار کافی برای اقامت در این کشورها برخوردار است. هر کدام از این کشورها ممکن است قوانین خاصی برای تاریخ انقضای ویزا و گذرنامه شما داشته باشند؛ بنابراین حتماً به این مسئله توجه نمایید. اگر پاسپورت شما تمدید نشده باشد به احتمال زیاد در فرودگاه برگردانده می‌شوید.
 2. ورود بدون ویزا به این کشورها به معنای سفر رایگان نیست! برخی از کشورهای موجود در این لیست پس از ورود، هزینه‌های کمی را از شما دریافت می‌کنند.
 3. همیشه در صورت داشتن شک و تردید قبل از سفر، شرایط ورود خود به این کشور‌ها را چک کنید. به‌این‌ترتیب می‌توانید بدون نگرانی از اقامت خود در این کشورها لذت ببرید.
 4. برای ورود به اکثر این کشور‌ها نیاز به ویزای مولتی کانادا دارید. البته بعضی این کشور‌ها ویزای یک‌بار ورود نیز قبول می‌کنند.
 5. بعضی از این کشور‌ها شاید با ویزای تحصیلی کانادا یا کاری این کشور مجوز ورود به شما ندهند! پس قبل از سفر از شرایط کشور مقصد خود کاملاً مطلع شوید.

راحت‌ترین مسیر برای اخذ ویزای کانادا

همیشه یک فرد متخصص و کاربلد در زمینه ویزا می‌تواند با مشاوره دقیق و درست شانس ویزا شدن پرونده شما را افزایش دهد. ویزالند معتبرترین مرجع فارسی اطلاعات ویزا در ایران شما را تا انتهای مسیر اخذ ویزا همراهی می‌کند. کارشناسان ویزالند برای راهنمایی و ارائه مشاوره دقیق و کارشناسی به شما، ساعت‌ها وقت می‌گذارند. این مشاوره حاصل سال‌ها تجربه ویزالند در اخذ انواع ویزای کشورهای مختلف است. برای رسیدن به پاسخ سؤالات خود با ما 02633143 تماس بگیرید.

انتهای پیام

مرتبط با : ویزالند
نرم افزار حسابداری
آریا کیا سفر
آسیاتک
ایمالز
آیرومارت-کاماپرس
دومینیکا پارادایس
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصران گشت