«ایران‌مال» آماده پذیرش 3 هزار بیمار کرونایی است

تورهای مسافرتی لحظه آخر

بازار بزرگ ایران اعلام کرد که آماده است مرکز نمایشگاهی خود را برای تجهیز و میزبانی بیش از ۳ هزار بیمار کرونایی در اختیار ستاد ملی مقابله با کرونا قرار دهد.

به گزارش کاماپرس به نقل از روابط عمومی ایران‌مال،بازار بزرگ ایران اعلام کرد با توجه به شرایط ویژه کشور برای مقابله با شیوع بیماری کرونا، آمادگی دارد تا  داوطلبانه مرکز نمایشگاهی خود را همراه با تجهیزات و تخت بیمارستانی برای درمان بیماران کرونایی در اختیار شبکه بهداشت و درمان کشور قرار دهد. این مرکز با مساحت مفید ۴۵ هزار مترمربع، ظرفیت تبدیل شدن به بیمارستان موقت ۳ هزار تخت‌‌خوابی را دارد.

ایران‌مال با قرارگرفتن در حد فاصل دو کلانشهر تهران و کرج و در اختیار داشتن امکانات ویژه‌ای همچون دسترسی سریع به بزرگراه‌های تهران و کرج، مسیر‌های مستقل اختصاصی و نیز برخورداری از پد هلی‌کوپتر می‌تواند نقش مهمی در تسریع درمان بیماران کرونایی داشته باشد.

راز آسمان پایتخت

همچنین ایران‌مال در سال گذشته میزبان خوبی برای سفرهای نوروزی مردم بود و خاطره‌های خوبی را برای آنها ساخت اما امروز شرایط کشور و جهان تغییر کرده است؛ اکنون حفظ جان و سلامت مردم قطعا مهم‌ترین اولویت کشور و مقدم بر هرگونه مصلحت‌اندیشی اقتصادی و سیاسی است.

مرتبط با : ایران مال
آریاپی
دادپویان
اوج آرام
رایانه کمک
روکش مارال
آهن رویال
ایده سبز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز