انتشار رپورتاژآگهی در سایت‌های فروش خودرو

به گفته کارشناسان سئو و بازاریابی، یکی از روش‌های افزایش رتبه سایت، انتشار رپورتاژآگهی است. این امر به خصوص برای برندهای فعال در صنعت خودرو و برندهایی که در زمینه فروش و واردات آن فعال هستند، صدق می‌کند.

این مطلب توسط گروه رسانه‌ای کاما با هدف کمک به کسب و کارهای ایرانی برای حضور موفق در فضای مجازی تهیه شده است.

به گزارش کاماپرس به نقل از کامامدیا، یکی از مشکلاتی که این روزها گریبان گیر کسب و کارها و صاحبان برندها در صنعت خودرو شده، دیده شدن در هر فضای رقابتی است. با تبدیل شدن فضای رقابتی از حالت سنتی به سمت خریدهای اینترنتی، کسانی که بر اعتبار و فروش محصولات تاثیر مستقیم می‌گذارند، کاربران فضای مجازی هستند.

چراغ سبز به مشتریان

وظیفه اصلی که بر عهده بازاریابی محتوا قرار دارد، تبلیغات غیرمستقیم است. درواقع شما به عنوان یک کسب و کار نباید خودتان را مانند یک تابلوی ورود ممنوع در معرض دید مستقیم مخاطب قرار دهید بلکه باید مانند چراغ سبزی عمل کنید که مخاطب را به سمت فروش هدایت کنید. برای تبدیل شدن مطلبتان به یک رپورتاژآگهی باکیفیت می‌بایست اصول سئو، بازاریابی محتوا و خبرنگاری را رعایت کنید.

اگر بخواهیم به یکی از روش‌های معرفی و فروش محصول اشاره کنیم، باید از معرفی مزایای محصول در قالب مطالب آموزشی نام ببریم. به عنوان مثال برای معرفی یک خودرو در رپرتاژآگهی می‌توان مزیت‌های آن را برشمرد. مکان جغرافیایی مخاطب هم در این زمینه تاثیرگذار است و می‌توانید بعد از بیان مزایای محصول، به ویژگی‌های جغرافیایی محصول مطابق با محل سکونت مخاطب اشاره کنید.

بیان مزایای محصول نسبت به سایر رقبا

یکی دیگر از شیوه‌های تبلیغ غیر مستقیم محصول، بیان مزایای آن نسبت به رقبای دیگر است. به این معنی که به مقایسه خودرو با یکی از محصولات مشابهش بپردازید. در این حالت می‌توان از قابلیت‌ها و توانایی‌های محصول خود نسبت به سایر محصولات و روش‌های فروش آن نام ببرید. یکی از نکات مهم در انتشار رپرتاژآگهی، وجود بک لینک‌های فالو در متن است که باعث جذب کاربران به وب سایت شما می‌شود. برای اینکه کاربران بیشتری روی انکرتکست‌ها کلیک کنند، باید آنها را با دقت و درستی انتخاب کنید. به طور معمول سه بک لینک در هر متن رپورتاژ آگهی قرار داده می‌شود که یکی از آنها فالو خواهد بود. شما باید در انتخاب آن یکی، تمام تلاش خود را به کار گیرید.

دقت در انتشار رپورتاژآگهی

اگر متن رپرتاژ آگهی شما کاملا اصولی و صحیح نوشته شده باشد، اما در انتشار آن دقت لازم صورت نگیرد، نتیجه‌ای که حاصل می‌شود مفید و مناسب نخواهد بود. یکی از نکات مهم در انتشار رپرتاژآگهی مرتبط بودن زمینه شغلی سایت گذارنده به کسب و کار شما است. با تحقیق و جستجو در فضای مجازی، به راحتی می‌توان فهمید که کاربران اخبار خودرو را از کدام منبع خبری دنبال می‌کنند. برای انتشار رپرتاژآگهی، آن دسته از سایت‌های خبری معتبر که بازدید بالایی دارند مناسب هستند.

کامامدیا، گروه رسانه‌ای کاما، برای ارائه راهکارها و خدمات روابط عمومی و رسانه به سازمان‌ها تشکیل شده است. این گروه که متشکل از جمعی از متخصصان با تجربه روزنامه نگاری، گرافیک، کپی‌رایتینگ، دیجیتال مارکتینگ، عکاسی و تصویربرداری، برنامه نویسی، بازاریابی و تبلیغات است، در طول بیش از ۱۶ سال فعالیت پیوسته خود، به توسعه ارتباطات رسانه‌ای و روابط عمومی حدود ۱۳۰ سازمان دولتی، تشکل صنفی و شرکت معتبر خصوصی کمک کرده است.

فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار می‌توانند برای مشاوره و آگاهی از شرایط تولید و انتشار رپرتاژآگهی در کامامدیا با شماره‌های ۲-۸۸۹۲۵۶۸۰ و همچنین دو شماره‌ی ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱ ،۰۹۲۱۹۵۶۳۷۰۴ تماس بگیرند.

مرتبط با : گروه رسانه‌ای کاما
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.