افشای نقش دنیا جهانبخت ، میلاد حاتمی و پویان مختاری در تاریکخانه قمار آنلاین

محسن افشانی بازیگر و چهره اینستاگرامی- که خود ید طولایی در حاشیه سازی برای مطرح شدن به طرق مختلف دارد – در یک مصاحبه، پرده از آنچه در تاریکخانه قمار آنلاین می گذرد برداشته و نقش چهره هایی همچون پویان مختاری، دنیا جهانبخت و میلاد حاتمی را در این بازار فسادانگیز افشا کرده است.

به گزارش کاماپرس، افشانی در این مصاحبه مدعی شده است که 4 الی 5 نفر با صرف هزینه ای حدود 19 تا 20 میلیارد تومان اسکریپ سایت های قمار (برنامه نرم افزاری سایت های قمار) را نوشته اند و گردانندگان اصلی معرکه قمار آنلاین این افراد هستند. به گفته افشانی آنها ضمن راه اندازی سایت های قمار، این برنامه ها را به کسانی که خواهان راه اندازی سایت هستند می فروشند یا اجاره می دهند یا در سایت خود به این افراد درگاه و پنل می دهند.

ماجرای خرید برنامه سایت قمار توسط شادمهر عقیلی 

این چهره جنجالی اینستاگرام ، افراد اصلی و گرداننده بازار قمار آنلاین را سعد الله امیر شقاقی ، حامد شکوری ، فرشید امیر شقاقی و فرد دیگری معرفی کرد که به شادمهر عقیلی برنامه سایت قمار فروخته است اما بیان کرد، اسم این فرد – که در واقع سایت قمار شادمهر عقیلی با برنامه نویسی او دائر شده – را نمی داند.

پویان مختاری درصدی کار می کند

افشانی گفت این افراد پشت پرده قمار آنلاین هستند و در رخ قضیه هم افرادی مثل داود هزینه و پویان مختاری و دنیا جوانبخت، میلاد حاتمی قرار دارند که پویان مختاری و میلاد حاتمی درصدی و به صورت 50 – 50  با آنها کار می کند. وی با بیان مثالی افزود: برای مثال اگر در سایت میلاد حاتمی 1 میلیون و 200 هزار نفر قمار می کنند 50 درصد سود آن به میلاد حاتمی می رسد و 50 درصد دیگر به افراد پشت پرده ای می رسد که  سایت اصلی را دارند.

سرشاخه های قمار آنلاین با داخل کشور ارتباطاتی دارند

محسن افشانی در ادامه مدعی شد این افراد پشت پرده با شبکه بانکی کشور در ارتباط بوده اند و از بانک ها درگاه پرداخت می گرفتند و بعد هم که پلیس درگاه ها را مسدود کرد کارت بانکی اجاره کردند ولی باز هم شیطنت آنها ادامه داشت و قبل از آن که پلیس حساب را مسدود کند به آنها اطلاعاتی می رسید و بخش اصلی پول را از حساب خارج می کردند.

وی مدعی شد نرم افزارهای پرداخت آنلاین و برخی بانک ها و بانک مرکزی هم از این فساد اطلاع داشته اند چون وقتی به یک آی پی عادی به جای 10 ریکوئست، 400 رئیکوست می آید مشخص است که با این کارت کار قمار انجام می شود ولی بانک ها و سامانه شاپرک و بانک مرکزی که از این تراکنش های مشکوک باخبر بوده اند برای مسدود کردن این کارتها تا مدتها تعلل می‌کردند.

دنیا جهانبخت چیزی ندارد و بدبخت است!

افشانی گفت: میلاد حاتمی و پویان مختاری در میان این رخ های ماجرای قمار وضعیت مالی خوبی دارند ولی افرادی مثل دنیا جهانبخت چیزی ندارند.

وی با بیان این که میلاد حاتمی – به گفته خودش – روزی ۱ میلیارد و پویان مختاری ۲ میلیارد تومان از سایت‌های قمار درآمد دارند، تصریح کرد: دنیا جهانبخت از خودش هیچ چیز ندارد و بدبخت است. این که او می‌گوید پاسپورت انگلیس دارد اما همچنان در ترکیه می‌ماند به‌خاطر این است که ترکیه مأمن سایت داران قمار و قماربازان شده است.

بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “افشای نقش دنیا جهانبخت ، میلاد حاتمی و پویان مختاری در تاریکخانه قمار آنلاین

  1. https://bit.ly گفته:

    Wow that was odd. I just wrote an extremely long comment but after I clicked submit my comment didn’t show up.

    Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyway, just wanted to say great blog!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *