افشاگری جلیلی و پورمحمدی علیه یکدیگر

جلیلی- کاماپرس
ژیوار

سعید جلیلی در مناظره چهارم پرحرارت‌ترین اظهاراتش را بیان کرد.

به گزارش کاماپرس، او با مخاطب قرار دادن پورمحمدی گفت: اگر از اداره کشور صحبت می‌کنیم، یکی از موضوعات مهم این است که رئیس‌جمهور باید اشراف داشته باشد و با یک جمله‌ای که در راهرو می‌شوند، تصمیم نگیرد.

جلیلی ادامه داد: اگر یک پزشک تشخیص غلط باشد، تجویز هم اشتباه است و احتمالا جان یک نفر به خطر می‌افتد؛ اما در اداره کشور میلیون‌ها نفر متضرر می‌شود. شما دارید تشخیص غلط می‌دهید موضوعات را اصلا نمی‌دانید.

این نامزد اصولگرای انتخابات ریاست‌جمهوری در ادامه به صحبت‌های پورمحمدی درباره اف‌ای‌تی‌اف واکنش نشان داد و گفت: در موضوع اف‌ای‌تی‌اف خواب‌نما شده بودید؛ آن زمان موضوع کنوانسیون نبود ۳ سال بعد، این اتفاق افتاده بود. آقای طیب‌نیا می‌گوید 41 بند را امضا کرده‌اید ۳۹ بند را اجرا می‌کنید؛ بعد سخنگوی دولت می‌گوید تحریم و اف‌ای‌تی‌اف مانع خرید واکسن بعد میلیون ها نفر از آن ضرر می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

وی ادامه داد: مگر الان اف‌ای‌تی‌اف امضا شده؟ پس چرا توانستیم واکسن وارد کنیم؟ مگر نگفتند توافق می‌کنیم هم چرخ سانتریفیوژ بچرخد هم چرخ اقتصاد؛ رفتند امضا کردند و بیشتر هم امضا کردند که مدیون نباشند بعد چه شد؟ طرف کاملا خارج شد تازه آمده‌اند طلبکار هم هستند. به جای اینکه بدهکار باشید، طلبکار مردم شده‌اید.

جلیلی در ادامه به کرسنت اشاره کرد و‌ گفت: در کرسنت باید پاسخگو باشند در آن فساد بوده چون به سرمایه ما ملت زده است؛ بعد دادگاه می‌گوید چرا این فردی که متهم می‌دانید، دوباره وزیر نفت کرده‌اید؟ درباره ساماندهی سمن‌ها هم خواب‌نما شده اید؛ درباره آن سمن‌ها چه تعدادی از آنها با فرهنگ ما هم‌خوانی دارند؟ بودجه‌های فراوان به افرادی که فقط مثل شرکت‌ها، سمن ثبت کرده اند، داده‌اید.

وی در انتها باز هم به پورمحمدی گفت: مسأله را نمی‌دانید و تشخیص غلط، تجویز غلط می‌دهد.

انتهای پیام

نهال گشت
روکش مارال
آژانس هرمس 724
تهران آهن
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز