ارور your account has been disabled for violating our terms اینستاگرام

رایانه کمک-کاماپرس

این روزها یکی از کابوس های روزانه افراد غیر فعال شدن اکانت اینستاگرامشون است چرا که اکثر افراد به دلیل استفاده از اینستاگرام به عنوان یک منبع درآمد بر روی این موضوع بسیار حساس شده اند همه ما میدانیم disable شدن پیج اینستاگرام دلایل مختلفی دارد و همچنین در زمان بسته شدن پیج ما با ارورهای مختلفی رو به رو میشویم که امروز میخواهیم در رابطه با ارور your account has been disabled for violating our terms در اینستاگرام صحبت کنیم.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رایانه کمک پس تا انتهای این مقاله که از طرف پشتیبان اینستاگرام رایانه کمک برای شما ارسال شده است همراه ما باشید تا این موضوع را بررسی کنیم.

چرا پیج اینستاگرام غیر فعال شده است؟

همانطور که در ارور بالا مشاهده میکند پیغامی که به ما نمایش داده میشود به این معنی است که ما قوانین اینستاگرام را زیر پا گذاشته ایم، به همین دلیل پیج اینستاگرام ما دیسیبل شده است، قبل از هر چیزی لازم است دلایل این اتفاق را بررسی کنیم چهار دلیل اصلی برای این اتفاق وجود دارد

 1. ممکن است قوانین اینستاگرام را نقص کرده باشید
 2. از بات ها و هوش مصنوعی استفاده کرده اید
 3. از وی پی ان استفاده کرده اید
 4. از چندین دستگاه مکررا وارد پیج خود شده اید

حالا که با دلایل غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام آشنا شدیم بهتر است یکی یکی این موارد را بررسی کنیم. و تا جای امکان به شما یاد دهیم که چطور میتوانید از اتفاق افتادن این مشکل جلوگیری کنید و یا این مشکل را بررسی کنید.

توجه توجه اگر اکانت اینستاگرام شما به دلیل عدم وارد کردن سنتون غیر فعال شده است حتما با کمک گرفتن از این مطلب ” برگرداندن اکانت اینستاگرام غیر فعال شده به دلیل سن ” آن را بازیابی کنید و در صورتی که به تنهایی نمیتوانید اینکا را انجام دهید حتما با تیم فنی رایانه کمک در ارتباط باشید.

اجاره خودرو در تهران

همچنین فیلم ویدئویی این روش را میتوانید در این لینک مشاهده کنید

رایانه کمک-کاماپرس

۱. نقض قوانین اینستاگرام یعنی چه ؟

همانطور که میدانید اینستاگرام هم مانند دیگر شبکه های اجتماعی قوانین و شرایط خاص خود را دارد و اگر این قوانین را رعایت نکنیم به نوعی ما در این شبکه های اجتماعی جریمه میشویم و اکانت خود را از دست میدهیم.

زمانی که ما در هر شبکه ی اجتماعی اکانتی را ایجاد میکنیم معمولا  در انتهای کار با صفحه ای از قوانین شبکه ی اجتماعی مورد نظر رو به رو میشویم که میتوانیم این قوانین را بخوانیم و تیک بزنیم که این قوانین را قبول داریم و رعایت میکنیم ، اما از آنجایی که این قوانین در شبکه های اجتماعی مختلف به زبان انگلیسی نوشته شده است اکثر افرادی که ایرانی و فارسی زبان هستند بدون مطالعه این قوانین از کنارشان به راحتی عبور میکنند.

به صورت خلاصه اگر بخواهیم در رابطه با این قوانین با هم صحبت کنیم میتوانیم بگوییم هر گونه استفاده از لایک فیک ، کامنت فیک ، فالوئر فیک خلاق مقررات است ، شما در اینستاگرام اجازه انتشار هر نوع محتوایی را ندارید به عنوان مثال نمیتوانید از محتوایی که قانون کپی رایت دارند استفاده کنید ، یا محتوایی ک مطالب جنسی ، نژاد پرستانه  و کودک آزاری وجود داشته باشد نباید در اینستاگرام انتشار داده شود. موارد گفته شده بسیار ساده است شاید برخی از کاربران در رابطه با قانون کپی رایت سوال داشته باشند که این موضوع را بررسی خواهیم کرد.

در صورتی که از این قوانین پیروی نکنید پیج اینستاگرام شما بسته میشود برای اینکه بدونید چطور میشه این مشکل را برطرف کرد حتما مطلب حل مشکل غیر فعال شدن اینستاگرام را مطالعه کنید

قانون کپی رایت در اینستاگرام به چه معنیست؟

قانون کپی رایت به این معنی است که هر نوع محتوایی که مالکیت آن را ندارید حق پخش کردن آن را ندارید، بسیار از موسیقی های خارجی و حتی ایرانی ، فیلم ها و بازی های ویدئویی همگی ثبت شده هستند و در صورتی که ما این موارد را به عنوان پست و یا استوری پخش کنیم اینستاگرام از پخش شدن آن جلوگیری میکند.

البته در چند پست اول اینستاگرام جلو قرار دادن پست مورد نظر را میگیرد و اگر ببیند شما اینکار را تکرار میکنید یعنی محتوایی که حق کپی رایت آن را ندارید انتشار میدهید، پیج شما را غیر فعال میکند و از انجایی که این یکی از خطالهای سنگین در اینستاگرام محسوب میشود دیگر به شما اجازه ورود نمیدهد!!!

در چنین حالتی معمولا باید قید این اکانت خود را بزنید و به سراغ ساخت اکانت جدید با ایمیل جدید و شماره جدید بروید چرا که حتی اگر با ایمیل و شماره قبلی اکانت جدیدی بسازید اینستاگرام بسیار موشکافانه با اکانت جدید شما برخورد میکند.

2.از بات ها و هوش مصنوعی استفاده کرده اید

دومین دلیلی که امکان دارد پیج شما بسته شود این است که شما از نرم افزار های شخص سوم استفاده میکنید ممکن است در سایت خاصی ثبت نام کرده باشید یا تبلیغی به پیج خاصی داده باشید که به از شما یوزر و پسورد گرفته باشند و برای شما فالور های فیک ، لایک فیک و یا کامنت فیک بیآورند این مورد به شدن از دیدگاه اینستاگرام رد میشود و شدیدا با پیج شما مقابله خواهد کرد.

3.از وی پی ان استفاده کرده اید

زمانی که شما از وی پی ان ها و اتصالات متعددی برای بازدید پیج اینستاگرام خود استفاده میکنید اینستاگرام شما را به عنوان رباط تشخیص میدهد یعنی به خودش میگوید نمیشود یک آدم صبح در ایران باشد و شب در آمستردام بنابراین این یک ربات متصل شده به پیج است بنابراین به راحتی اکانت شما را غیر فعال میکند!

4.از چندین دستگاه مکررا وارد پیج خود شده اید

استفاده از چندین دستگاه نیز مانند استفاده از وی پی ان است چرا که شما با هر دستگاه ممکن است با یک آی پی  متفاوت وارد اکانت اینستاگرام خود شوید بنابراین اینستاگرام شما را محدود میکند چرا که باز هم فکر میکند شما یک ربات هستید بنابراین تا جای امکان از دستگاهای مختلف به حساب خود وارد نشوید.

رایانه کمک-کاماپرس

 برگرداندن اکانت غیرفعال شده اینستاگرام:

فرض کنید که شما قوانین اینستاگرام را رعایت نکرده اید و حالا با ارور your account has been disabled for violating our ter رو به رو شده اید! حالا باید چه کاری انجام دهید که پیج شما بازگردانی شود؟ البته این موضوع قابل ذکر است که انجام راه کار های پیشنهادی به معنی بازگشت صد در صد پیج اینستاگرام شما نیست و  ممکن است پیج اینستاگرام ما دیگر برنگردد!! اما در  بیشتر مواقع دیده شده با انجام راه حل هایی که گفته میشود بازگردانی پیج اینستاگرام انجام شده است.

در این روش فرض را بر این می‌گذاریم که به دلیل نقض قوانین اینستاگرام حساب شما بسته شده است. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که انجام اقدامات لازم برای رفع دیسیبل اکانت اینستا شما به معنای بازگشت قطعی آن نیست، پس صددرصد نمی‌توانید امیدوار باشید.. مدت زمانی که امکان دارد پیج اینستاگرام ما بازگردانی شود برای برخی از کاربران ۳ روز  است و برای برخی دیگر تا ۲۰ روز هم ممکن است به طول بیانجامد تا به اینجا تمام نکات پیش نیاز را متوجه شدیم حالا یکی از راه ها را بررسی میکنیم دو راه پیشنهادی نیز در بالا برای شما لینک صفحات مرتبط را قرار دادیم .

 مراحل فعال سازی اکانت اینستاگرام غیر فعال شده

زمانی که اکانت اینستاگرام غیر فعال شده است وقتی وارد اکانت اینستاگرام خود میشوید شما با پیغام your account has been disabled for violating our terms روبرو خواهید شد در اینجا دو گزینه به شما نمایش داده میشود یکی ok و دیگری گزینه learn more برای حل مشکل گزینه learn more را انتخاب کنید.

 • در صفحه ای که برای شما نمایش داده میشود لازم است گزینه Let us know را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعد برای شما نوشته ای میآید که از شما میپرسد آیا فکر میکنید که اکانت شما به اشتباه غیر فعال شده است ؟ در قسمت If you believe your account was disabled by mistake  برای اینکه بتوانیم بازیابی اکانت خود را انجام دهیم لازم است گزینه yes را انتخاب کنیم.
 • حالا صفحه یا فرمی برای شما باز میشود که لازم است این فرم را به درستی پر کنید
 • در قسمت اول نام و نام خانوادگی واقعی خود را بنویسید
 • در قسمت دوم نام کاربری حساب اینستاگرام خود را وارد کنید
 • در بخش سوم ایمیلی که به آن دسترسی دارید و همچنین اینستاگرام خود را با آن ساخته اید را وارد کنید
 • در بخش بعد لازم است محل سکونت را انتخاب کنید کشور خود را ایران انتخاب کنید .
 • در نهایت از شما فایلی را میخواهد که آپلود کنید در این قسمت گواهی نامه یا پاسپورت خود را آپلود کنید
 • پس از پر کردن و ارسال این فرم معمولا بین سه تا یک هفته زمان میبرد که شما از اینستاگرام ایمیلی را دریافت خواهید کرد
 • در ایمیل مربوطه از شما خواسته شده است تا بر روی یک کاغذ با دست خط خود یک کد که در ایمیل ذکر شده را با اعداد انگلیسی به همراه نام کاربری و نام خود به انگلیسی خوانا و واضح بنویسید.
 • پس از آن لازم است از این دست خط و خودتان عکسی بگیرید توجه کنید که عکسی که میگیرید با کیفیت باشد و اعداد نوشته شده روی عکس خوانا باشد

اگر اینستاگرام متوجه شود که اکانت شما به اشتباه غیر فعال شده است آن را بازیابی میکند

نتیجه گیری

امروز در این مقاله که از طرف تیم پشتیبان اینستاگرام رایانه کمک برای شما عزیزان نوشته شده بود یکی از راه های حل مشکل غیر فعال شدن اکانت اینستاگرام را یاد گرفتیم امیدواریم این آموزش برای شما عزیزان مفید بوده باشد ، همانطور که میدانید شرکت رایانه کمک یک شرکت خدمات کامپیوتری و موبایلی است که مشکلات کامیپوتری و موبایلی شما عزیزان را به صورت تلفنی و یا حتی حضوری برطرف میکند برای تماس با این شرکت از تلفن ثابت کافیه شماره 9099071540 را شماره گیری کنید و یا از طریق موبایل با شماره 0217129 با این شرکت در ارتباط باشید.

انتهای پیام

مرتبط با : رایانه کمک
قیمت روز تیرآهن
نرم افزار حسابداری
سیم آخر-کاماپرس
وکیل پایه یک آنلاین
لوازم آرایشی سفیر
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “ارور your account has been disabled for violating our terms اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز