ارزان ترین گوشی های پرفروش بعد از صعود دلار به 26 هزار تومان

ژیوار

بازار موبایل خیلی سریع به افزایش قیمت دلار واکنش نشان داد. حالا ارزان ترین گوشی پرفروش بازار بعد از صعود دلار به کانال ۲۶ هزار تومان، گوشی Galaxy A 11 سامسونگ است که با قیمت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

به گزارش کاماپرس، رصد بازار نشان می دهد قیمت بیشتر گوشی های پرفروش در یکی دو روز گذشته بیشتر شده است. بازار موبایل بعد از کاهش قیمت دلار در یکی دو ماه گذشته، خیلی دیر به ارزان شدن نرخ ارز واکنش نشان داد ، اما بعد از بالا رفتن قیمت دلار بلافاصله قیمتها در بازار موبایل هم افزایش پیدا کرد تا نشان بدهد حرکت صعودی را خیلی بیشتر دوست دارد.

اخبار مهم مرتبط را بخوانید

قیمت گوشی های پرفروش بازار مثل سامسونگ، شیائومی و هوآوی هم به تبع افزایش قیمت دلار در چند روز گذشته بیشتر از قبل گزارش شده است. با این اوصاف ارزان ترین گوشی های پرفروش بازار را با چه قیمتهایی می توان خریداری کرد؟

ارزان ترین گوشی های بازار بعد از افزایش قیمت دلار

دریان سفر امید

یکی از ارزان ترین گوشی های پرفروش بازار گوشی Galaxy A 11 سامسونگ است که با قیمت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته می شود. گوشی شیائومی مدل Redmi note 8 با قیمت ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

گوشی شیائومی مدل Redmi note 9 pro با قیمت ۶ میلیون تومان فروخته می شود. قیمت گوشی سامسونگ مدل Galaxy A31 هم حدود ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. گوشی سامسونگ مدل Galaxy A 51 هم حدود ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد. گوشی موبایل شیائومی مدل Redmi note8 pr0 هم با قیمت ۸ میلیون تومان به فروش می رسد.

قیمت گوشی اپل مدل iphone se 2020 هم حدود ۱۶ میلیون تومان است. گوشی موبایل اپل مدل iphone 12 A 2404 هم با قیمت ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می شود.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  روز،  عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

مرتبط با : اپلسامسونگشیائومی
نهال گشت
تهران آهن
سبیت
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز