ارزان ترین گوشی های سامسونگ و هوآوی بعد از سقوط دلار

در حال حاضر یکی از ارزان ترین گوشی سامسونگ بعد از سقوط دلار با قیمت ۳ میلیون تومان به فروش می رسد.

به گزارش کاماپرس، قیمت دلار در ادامه روند کاهشی که دارد امروز به ۲۱ هزار و ۵۹۰ تومان رسیده است. روند کاهشی که باعث افت قیمت گوشی های پرفروش بازار موبایل شده است. رصد بازار نشان می دهد بعد از سقوط دلار، قیمت گوشی موبایل حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد کاهش داشته است.

اما با اینکه قیمت موبایل کمتر شده است، تعداد متقاضیان خرید هم به همان میزان پایین آمده است. فروشندگان موبایل معتقدند خریداران در انتظار کاهش بیشتر قیمت هستند و به همین دلیل از خرید خودداری می کنند. با این اوصاف ارزان ترین گوشی های سامسونگ و هوآوی بعد از سقوط دلار با چه قیمتهایی به فروش می رسند؟

هوآوی و سامسونگ پرچمدار گوشی های ارزان

یکی از ارزان ترین گوشی های موبایل گوشی سامسونگ مدلA 01 Galaxy است که با قیمت ۳ میلیون تومان به فروش می رسد. گوشی موبایل نوکیا مدل 2.2 TA با قیمت ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان فروخته می شود.

گوشی موبایل ایسوس مدل ZENPONE MAX هم با قیمت ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش می رسد. قیمت گوشی نوکیا 2.2 هم حدود ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

گوشی موبایل سامسونگ Galaxy a 02 هم حدود ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد. گوشی موبایل جی پلاسQ10 هم با همین قیمت در بازار موبایل معامله می شود.

گوشی آنر 8A هم با قیمت ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته می شود. گوشی موتورولا مدل MOTO E6 هم حدود ۳میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارد.
به گزارش اقتصاد آنلاین، قیمت گوشی هوآوی Y5 2019 هم حدود ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

گوشی موبایل هوآوی مدل Y6P MD- LX9 هم با قیمت ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بازار موبایل معامله می شود.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم بازار موبایل، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

مرتبط با : سامسونگهوآوی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *