ارزان ترین ماشین لباسشویی در بازار چند؟

تورهای مسافرتی لحظه آخر

قیمت ماشین لباسشویی هم مثل بیشتر انواع لوازم خانگی در چند هفته گذشته روند صعودی داشته است.تا جایی که خیلی از مصرف کنندگان در بازار دنبال ارزان ترین ماشین لباسشویی می گردند.
به گزارش کاماپرس، افزایش قیمتها باعث نگرانی خیلی از کسانی شده که مصرف کننده واقعی هستند. کسانی که این روزها در تلاطم بازار دچار سردرگمی شده اند و سعی می کنند هر چه زودتر کالای مورد نظرشان را بخرند که مبادا قیمتش آنقدر بالا برود که دیگر نتوانند از پس خرید بر بیایند. با این اوصاف قیمت ماشین لباسشویی در بازار چقدر است و ارازن ترین آن را با چه قیمتی می توان تهیه کرد؟

آخرین قیمت ماشین لباسشویی های بازار
به گزارش خبر آنلاین نگاهی به قیمت‌ها نشان می‌دهد ارزان‌ترین نرخ بازار در اختیار ماشین لباسشوئی سفید فریدولین با ظرفیت ۶.۸ کیلوگرم نیز یک میلیون و ۷۰۰هزار تومان و پس از آن ماشین لباسشویی دوقلو برفاب ۷کیلویی یک میلیون و ۸۸۰ هزار تومان است. اما بقیه قیمتها به شرح زیر است:
اگر طرفدار برند دوو هستید ماشین لباسشوئی ۸کیلویی ۱۳ میلیون و ۷۰۰هزار تومان قیمت دارد. مدل کاریزما ۸ کیلویی ۶میلیون و ۸۰۰هزار تومان است. مدل پریمو با ظرفیت ۸کیلوگرم ۱۳میلیون و ۲۷۵هزار تومان در بازار موجود است.

ماشین لباسشوئی پاکشوما ۹کیلویی ۹میلیون و ۷۰۰هزار تومان است، ماشین لباسشوئی ۷کیلویی همین برند ۱۰میلیون و ۲۰۰هزار تومان قیمت دارد. ماشین لباسشویی ۸کیلویی پاکشوما ۹میلیون و ۵۵۰هزار تومان است.لباسشویی دوقلوی پاکشوما ۹.۶کیلویی ۲میلیون و ۲۰۰هزار تومان قیمت دارد.

از برند آبسال ماشین لباسشوئی ۷کیلویی ۸میلیون و ۲۰۰هزار تومان است. مدل REN۷۱۱۲ با ظرفیت ۷کیلوگرم ۸میلیون و ۵۰هزار تومان قیمت دارد. ماشین لباسشوئی اسنوا ۸کیلویی ۱۲میلیون و ۳۰۰هزار تومان است. مدل ۵۷۱S نیز ۹میلیون و ۲۵۰هزار تومان قیمت دارد. ماشین لباسشوئی برند ال جی

راز آسمان پایتخت

مدل تایتان ۹کیلویی هم ۲۵میلیون و ۵۰۰هزار تومان است. مدل WM-۶۲۳SW نیز ۱۳میلیون و ۵۰هزار تومان قیمت دارد. از برند سامسونگ ماشین لباسشوئی سامسونگ ۶کیلویی ۱۲میلیون و ۱۰۰هزار تومان است. ماشین لباسشویی۷کیلویی ۱۱میلیون و ۳۰۰هزار تومان قیمت دارد.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم بازار لوازم خانگی، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

مرتبط با : پاکشومادووفریدولین
ایده سبز
اوج آرام
دادپویان
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “ارزان ترین ماشین لباسشویی در بازار چند؟

  1. علی گفته:

    ماشا… قیمت محصولات وطنی از ماشین های وارداتی ها بالاتر رفته عجب خودکفائی بزرگی کسب کردیم .!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز