ارزان ترین ماشین لباسشویی خارجی در بازار چند؟

اگر به دنبال خرید ماشین لباسشویی خارجی هستید و به بازار لوازم خانگی سر می زنید خود را برای پرداخت مبالغ میلیونی آماده کنید چرا که ارزان ترین ماشین لباسشویی خارجی در بازار کشور ما 2 میلیون و 590 هزار تومان قیمت دارد.

به گزارش کاماپرس، بازار لوازم خانگی در هفته های اخیر نوسان های زیادی را پشت سر گذاشته و قیمت ها در این بازار سیر صعودی را طی کرده است. قیمت لوازم خانگی ایرانی بر اساس گفته مسئولان انجمن تولید کننده این لوازم از ابتدای سال تا امروز 2 بار به صورت رسمی گران شده اما درصد افزایش قیمتی که مسئولان انجمن اعلام می کنند با آنچه در بازار مشاهده می شود متفاوت است.

در این گزارش به لوازم خانگی ایرانی نمی پردازیم و توجه ما به یکی از لوازم خانگی خارجی یعنی ماشین لباسشویی معطوف است. قبل از مقایسه قیمت ماشین لباسشویی های مطرح در بازار ذکر این نکته ضروریست که اولا قیمت این کالا در پی افزایش نرخ دلار در هفته های اخیر دستخوش تغییر شده و ثانیا قیمت هایی که در این گزارش مطرح می شود از سایت اقتصاد آنلاین استخراج شده است.

ماشین لباسشویی فریدولین 6 کیلو ظرفیت : 2 میلیون و 590 هزار تومان

بر اساس گزارش اقتصاد آنلاین، ارزان ترین لباسشویی خارجی در بازار ایران در حال حاضر ماشین لباسشویی با برند فریدولین است که ظرفیت 6 کیلوگرمی دارد و برای خرید آن باید 2 میلیون و 590 هزار تومان بپردازید. برند فریدولین در برابر برندهای دیگر بازار کمتر شناخته شده است اما این برند هم در ایران سابقه 35 ساله دارد و در تولید ماشین لباسشویی برند معتبری محسوب می شود.

ماشین لباسشویی جی پلاس 8 کیلو ظرفیت: 6 میلیون و 700 هزار تومان

دومین برند ماشین‌لباسشویی از نظر ارزانی قیمت در بازار لوازم خانگی ، جی پلاس است که ماشین لباسشویی ظرفیت 8 کیلوگرمی آن 6 میلیون و 700 هزار تومان قیمت دارد. جی پلاس زیرمجموعه گلدایران و در واقع زیرمجموعه ال جی است بنابراین برندی شناخته شده به شمار می رود و نیازی به معرفی چندانی ندارد.

بیشتر بخوانید:

ماشین لباسشویی دوو 8 کیلو ظرفیت: 7 میلیون و 200 هزار تومان

برند دوو در فهرست ماشین لباسشویی‌های خارجی بازار لوازم خانگی ایران رده سوم را از نظر ارزانی قیمت به خود اختصاص داده و ماشین‌لباسشویی 8 کیلوگرم ظرفیت سری ویوا این برند 7 میلیون و 200 هزار تومان قیمت خورده است. دوو نیز از برندهای نام آشنای کره ای است و معرفی آن ضرورتی ندارد.

بر اساس گزارش اقتصاد آنلاین ماشین لباسشویی 8 کیلوگرم ظرفیت دوو سری کاریزما با قیمت 8 میلیون و 226 هزار تومان، ماشین‌لباسشویی 8 کیلوگرم ظرفیت ال جی با قیمت 8 میلیون و 300 هزار تومان، ماشین‌لباسشویی 9 کیلوگرم ظرفیت بوش با قیمت 9 میلیون و 50 هزار تومان ، ماشین لباسشویی 8 کیلوگرم ظرفیت سامسونگ با قیمت 9 میلیون و 700 هزار تومان به متقاضیان عرضه می شود.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار بازار لوازم خانگی عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام