ارائه بیش از 20 کارگاه آموزشی در سیزدهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات

تورهای مسافرتی لحظه آخر

سیزدهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات با ارائه بیش از 20 کارگاه آموزشی تخصصی در خردادماه سال 99 برگزار خواهد شد.

به گزارش کاماپرس به نقل از انجمن نگهداری و تعمیرات ایران، این انجمن قصد دارد با همکاری و دانشگاه‌ها، مراکز علمی- پژوهشی فعال در این زمینه و حمایت سازمان‌ها، شرکت‌ها و نهادهای مختلف کشور سیزدهمین کنفرانس نگهداری و تعمیرات را با رویکردی متفاوت در کنفرانس های انجمن نت، در تاریخ  20 و 21 خرداد ‌ماه 1399 در عصر تغییر و تحول مداوم،‌ برگزار کند.

در بیانیه  انجمن نگهداری و تعمیرات ایران در خصوص این کنفرانس چنین آمده است: «در کشور ما اهمیت و ارزش نظام مناسب و علمی نگهداری و تعمیرات به درستی شناخته نشده است، در حالی‌که یکی از مشکلات عمده گریبان گیر اکثر صنایع ما نبود نگهداری و تعمیر به‌ موقع می‌باشد.

در حال حاضر تقریبا تمام کشورهای توسعه یافته و برخی از کشورهای در حال توسعه، سرمایه گذاری‌های مناسبی را جهت بهبود و ارتقاء کارایی و اثر بخشی دستگاه‌ها و تجهیزات مورد استفاده در صنایع انجام داده و رشد روز افزون صنایع خود را مرهون توجه و نگرش صحیح و علمی به مسئله نگهداری و تعمیرات می‌دانند.

نگهداری و تعمیرات صحیح علمی و برنامه ریزی شده با روش‌های نوین مستقیما بر روی بهره‌وری، کیفیت،‌ هزینه‌های مستقیم تولید، قابلیت اطمینان،….. و سود آوری اثر می‌گذارد.

راز آسمان پایتخت

برگزاری سیزدهمین کنفرانس نگهداری و تعمیرات و ترویج نتایج تحقیقات سودمند در این زمینه جهت به کارگیری در سازمان‌های درگیر با نگهداری و تعمیرات در بخش‌های مختلف صنعتی، اقتصادی، تجاری و نظامی، در هیئت مدیره انجمن نگهداری و تعمیرات تصویب گردید. تحقق این هدف برای ارتقا کیفیت سامانه‌های نت و روان سازی و بهبود فرآیندهای موجود در سازمان‌ها و تسریع روند توسعه و پیشرفت جامعه اهمیت شایانی دارد.»

شایان ذکر است که در این کنفرانس سه بخش 1.  مدیریت و استراتژیهای نگهداری و تعمیرات، 2 – بهینهسازی عملیات نگهداری و تعمیرات و3 – مدیریت ریسک و قابلیت اطمینان، به عنوان مهم ترین محورهای این کنفرانس بررسی خواهد شد.

همچنین موضوع نگهداری و تعمیرات در این کنفرانس در رابطه با بخش‌هایی مثل : صنعت نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع فولاد، مس، آلومینیوم و معادن، مواد شیمیایی و بهداشتی، داروسازی و تجهیزات پزشکی، حمل و نقل جادهای، ریلی، دریایی و هوایی، صنعت خودرو، کشاورزی و مواد غذایی،  سازه، سد، ابینه، پل، جاده و حوزه خدمات و سرویس دهی و دفاعی مطرح است.

مرتبط با : انجمن نگهداری و تعمیرات ایران
دادپویان
ایده سبز
اوج آرام
آریاپی
رایانه کمک
آهن رویال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز